LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS - 1259657 - zdjęcie
LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS - 1259657 - zdjęcie 1
LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS - 1259657 - zdjęcie 2LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS - 1259657 - zdjęcie 2
LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS - 1259657 - zdjęcie 3LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS - 1259657 - zdjęcie 3
LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS - 1259657 - zdjęcie 4LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS - 1259657 - zdjęcie 4
LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS - 1259657 - zdjęcie 2
LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS - 1259657 - zdjęcie 3
LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS - 1259657 - zdjęcie 4
LG 75NANO82T6B 75" LED 4K WebOS
  • Przekątna ekranu:75"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:LED
  • Klasa energetyczna:G
Specyfikacja
Opinie
5,0/5
(7 opinii)
5
Opinie użytkowników (7)
Mariusz
Mariusz
Potwierdzony zakup
5 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Mateusz
Mateusz
Potwierdzony zakup
7 miesięcy temu
9 miesięcy temu
Marek
Marek
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50"
Jadwiga
Jadwiga
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Testujemy już tydzień czasu, na razie jesteśmy zadowoleni. Jakość adekwatna do ceny.... Rozwiń dalej
Artur
Artur
Łukasz
Łukasz
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Adam
Adam
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 43"
Awatar użytkownika Mateusz