Obudowa do komputera DarkFlash Q15
Stwórz komputer, na którym będzie Ci się dobrze grało i pracowało. Obudowa komputerowa Darkflash Q15 umożliwia montaż dysków SSD x1 + HDD x2 / SSD x2 + HDD x1, karty graficznej o długości do 360 mm oraz chłodzenia CPU o wysokości 135 mm max. Oprócz tego oferuje 2 złącza USB 2.0 i wejście słuchawkowe. Dzięki przemyślanej konstrukcji nie zajmie również dużo miejsca.


Przemyślana konstrukcja
Różne możliwości rozbudowy
Zbuduj swój komputer marzeń z Darkflash Q15. Obudowa wspiera takie standardy płyt głównych jak M-ATX oraz ITX. Co więcej, pozwala na montaż chłodzenia CPU o wysokości do 135 mm oraz karty graficznej o długości do 260 mm. Oferuje także 4 miejsca na karty rozszerzeń oraz na dyski SSD x1 + HDD x2 lub SSD x2 + HDD x1.

Dodatkowe porty
Obudowa Darkflash Q15 została wyposażona w wygodny przycisk zasilania i port słuchawkowy/głośnikowy. Na przednim panelu znajdziesz również 2 wejścia USB2.0, za pomocą których podłączysz do komputera dodatkowe urządzenia.

Dopracowana i minimalistyczna
Obudowa komputerowa Darkflash Q15 wyróżnia się niewielką konstrukcją, dzięki czemu sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach nie zajmując wiele miejsca. Co więcej, montaż komponentów nie sprawi Ci problemu, wystarczy, że otworzysz lewy panel obudowy. Z kolei montowany na górze zasilacz wpływa na lepsze odprowadzanie ciepła, jednocześnie poprawiając wydajność pracy urządzenia.
