LG 86QNED86A6A 86" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327907 - zdjęcie
LG 86QNED86A6A 86" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327907 - zdjęcie 1
LG 86QNED86A6A 86" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327907 - zdjęcie 2LG 86QNED86A6A 86" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327907 - zdjęcie 2
LG 86QNED86A6A 86" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327907 - zdjęcie 3LG 86QNED86A6A 86" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327907 - zdjęcie 3
LG 86QNED86A6A 86" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327907 - zdjęcie 2
LG 86QNED86A6A 86" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327907 - zdjęcie 3
LG 86QNED86A6A 86" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision
  • Przekątna ekranu:86"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:MiniLED, QNED
  • Klasa energetyczna:D
Specyfikacja
Opinie
4,7/5
(3 opinie)
5
Opinie użytkowników (3)
Radzisław
Radzisław
Potwierdzony zakup
3 tygodnie temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 75"
Kamil
Kamil
Potwierdzony zakup
4 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Wiesław
Wiesław
Miesiąc temu
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Mariusz
Mariusz
3 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 86"
Czy można go powiesić na ścianie... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Franciszek
Franciszek
3 miesiące temu
Tak, trzeba tylko uchwyt z odpowiednim standardem VESA kupić i można wieszać... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Maciej
Maciej
4 miesiące temu