LG 55QNED86A6A 55" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327910 - zdjęcie
LG 55QNED86A6A 55" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327910 - zdjęcie 1
LG 55QNED86A6A 55" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327910 - zdjęcie 2LG 55QNED86A6A 55" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327910 - zdjęcie 2
LG 55QNED86A6A 55" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327910 - zdjęcie 3LG 55QNED86A6A 55" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327910 - zdjęcie 3
LG 55QNED86A6A 55" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327910 - zdjęcie 2
LG 55QNED86A6A 55" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision - 1327910 - zdjęcie 3
LG 55QNED86A6A 55" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision
  • Przekątna ekranu:55"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:MiniLED, QNED
  • Klasa energetyczna:E
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Opinie
4,7/5
(3 opinie)
5
Opinie użytkowników (3)
Radzisław
Radzisław
Potwierdzony zakup
3 tygodnie temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 75"
Kamil
Kamil
Potwierdzony zakup
4 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Wiesław
Wiesław
Miesiąc temu
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Mariusz
Mariusz
3 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 86"
Czy można go powiesić na ścianie... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Franciszek
Franciszek
3 miesiące temu
Tak, trzeba tylko uchwyt z odpowiednim standardem VESA kupić i można wieszać... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Maciej
Maciej
4 miesiące temu