LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS - 1327919 - zdjęcie
LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS - 1327919 - zdjęcie 1
LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS - 1327919 - zdjęcie 2LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS - 1327919 - zdjęcie 2
LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS - 1327919 - zdjęcie 3LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS - 1327919 - zdjęcie 3
LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS - 1327919 - zdjęcie 4LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS - 1327919 - zdjęcie 4
LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS - 1327919 - zdjęcie 2
LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS - 1327919 - zdjęcie 3
LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS - 1327919 - zdjęcie 4
LG 65NANO81A6A 65" 4K QNED WebOS
  • Przekątna ekranu:65"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:QNED
  • Klasa energetyczna:F
Specyfikacja
Opinie
5,0/5
(1 opinia)
5
Opinie użytkowników (1)
Dariusz
Dariusz
Potwierdzony zakup
10 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 43"
ok... Rozwiń dalej
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Tomek
Tomek
6 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50"
A jaka matryca jest w przekątnej 50"? Typ matrycy zależny jest od wielkości telewizora (przekątnej) czy od modelu?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Adam
Adam
6 miesięcy temu
Awatar użytkownika Teo
Teo