Samsung QE85Q7F2 85" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331262 - zdjęcie
Samsung QE85Q7F2 85" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331262 - zdjęcie 1
Samsung QE85Q7F2 85" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331262 - zdjęcie 2Samsung QE85Q7F2 85" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331262 - zdjęcie 2
Samsung QE85Q7F2 85" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331262 - zdjęcie 3Samsung QE85Q7F2 85" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331262 - zdjęcie 3
Samsung QE85Q7F2 85" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331262 - zdjęcie 2
Samsung QE85Q7F2 85" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331262 - zdjęcie 3
Samsung QE85Q7F2 85" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Specyfikacja
Opinie
5,0/5
(3 opinie)
5
Opinie użytkowników (3)
Maciej
Maciej
Potwierdzony zakup
6 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Super kolory i przyjemny smart. Polecam... Rozwiń dalej
Marcin
Marcin
Potwierdzony zakup
Miesiąc temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50"
Michał
Michał
5 miesięcy temu
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Przemek
Przemek
4 tygodnie temu
Awatar użytkownika Lesław
Lesław
4 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"