Samsung QE75QN77F 75" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331277 - zdjęcie
Samsung QE75QN77F 75" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331277 - zdjęcie 1
Samsung QE75QN77F 75" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331277 - zdjęcie 2Samsung QE75QN77F 75" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331277 - zdjęcie 2
Samsung QE75QN77F 75" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331277 - zdjęcie 3Samsung QE75QN77F 75" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331277 - zdjęcie 3
Samsung QE75QN77F 75" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331277 - zdjęcie 2
Samsung QE75QN77F 75" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331277 - zdjęcie 3
Samsung QE75QN77F 75" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Soundbar Samsung HW-Q800FSoundbar Samsung HW-Q800F
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Przemek
Przemek
4 tygodnie temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
6 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 75"