Samsung QE85QN77F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331279 - zdjęcie
Samsung QE85QN77F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331279 - zdjęcie 1
Samsung QE85QN77F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331279 - zdjęcie 2Samsung QE85QN77F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331279 - zdjęcie 2
Samsung QE85QN77F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331279 - zdjęcie 3Samsung QE85QN77F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331279 - zdjęcie 3
Samsung QE85QN77F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331279 - zdjęcie 2
Samsung QE85QN77F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1331279 - zdjęcie 3
Samsung QE85QN77F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
z kodem:
W cenie z kodem możesz kupić maks. 1 szt.
Z kodu możesz skorzystać do 31.05.2026 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitów.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Przemek
Przemek
4 tygodnie temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
6 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 75"