Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331287 - zdjęcie
Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331287 - zdjęcie 1
Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331287 - zdjęcie 2Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331287 - zdjęcie 2
Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331287 - zdjęcie 3Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331287 - zdjęcie 3
Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331287 - zdjęcie 4Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331287 - zdjęcie 4
Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331287 - zdjęcie 2
Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331287 - zdjęcie 3
Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331287 - zdjęcie 4
Samsung QE75QN85F 75" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV Dolby Atmos
  • Przekątna ekranu:75"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:MiniLED, QLED MiniLED, Neo QLED
  • Klasa energetyczna:F
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Soundbar Samsung HW-Q800FSoundbar Samsung HW-Q800F
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (3)
Awatar użytkownika Jan
Jan
2 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Awatar użytkownika Anety
Anety
4 miesiące temu
Awatar użytkownika Witold
Witold
6 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"