Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331288 - zdjęcie
Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331288 - zdjęcie 1
Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331288 - zdjęcie 2Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331288 - zdjęcie 2
Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331288 - zdjęcie 3Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331288 - zdjęcie 3
Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331288 - zdjęcie 4Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331288 - zdjęcie 4
Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331288 - zdjęcie 2
Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331288 - zdjęcie 3
Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331288 - zdjęcie 4
Samsung QE85QN85F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos
  • Przekątna ekranu:85"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:MiniLED, QLED MiniLED, Neo QLED
  • Klasa energetyczna:F
Pytania użytkowników (3)
Awatar użytkownika Jan
Jan
2 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Awatar użytkownika Anety
Anety
4 miesiące temu
Awatar użytkownika Witold
Witold
6 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"