Samsung QE85QN92F 85" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331297 - zdjęcie
Samsung QE85QN92F 85" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331297 - zdjęcie 1
Samsung QE85QN92F 85" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331297 - zdjęcie 2Samsung QE85QN92F 85" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331297 - zdjęcie 2
Samsung QE85QN92F 85" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331297 - zdjęcie 3Samsung QE85QN92F 85" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331297 - zdjęcie 3
Samsung QE85QN92F 85" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331297 - zdjęcie 2
Samsung QE85QN92F 85" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331297 - zdjęcie 3
Samsung QE85QN92F 85" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos
  • Przekątna ekranu:85"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:MiniLED, Neo QLED
  • Klasa energetyczna:E
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Dariusz
Dariusz
4 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 50"