Samsung QE55S90F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331307 - zdjęcie
Samsung QE55S90F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331307 - zdjęcie 1
Samsung QE55S90F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331307 - zdjęcie 2Samsung QE55S90F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331307 - zdjęcie 2
Samsung QE55S90F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331307 - zdjęcie 3Samsung QE55S90F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331307 - zdjęcie 3
Samsung QE55S90F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331307 - zdjęcie 2
Samsung QE55S90F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331307 - zdjęcie 3
Samsung QE55S90F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
z kodem:
W cenie z kodem możesz kupić maks. 1 szt.
Z kodu możesz skorzystać do 31.05.2026 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitów.
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Soundbar Samsung HW-Q800FSoundbar Samsung HW-Q800F
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Opinie
5,0/5
(1 opinia)
5
Opinie użytkowników (1)
Jakub
Jakub
4 miesiące temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Telewizor SAMSUNG QE65S90FAT 65 to świetny wybór dla wymagających użytkowników. Matryca OLED zachwyca głęboką czernią, doskonałym kontrastem i żywymi kolorami, a duży ekran 65” idealnie sprawdza się do filmów i gier. System Smart TV działa szybko i intuicyjnie, a jakość dźwięku stoi na wysokim poziomie. Nowoczesny design świetnie pasuje do salonu. Zdecydowanie polecam ten model każdemu, kto ceni jakość premium. Tylko telewizor w rozmiarze 65 posiada tą matrycę, pozostałe wersję posiadają już inną. #KupNapiszOpinieOtrzymajZwrot #PromocjaCashbackOLEDSamsung... Rozwiń dalej
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (6)
Awatar użytkownika Żanetta
Żanetta
Miesiąc temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 77"
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
5 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 48"
Awatar użytkownika Anka
Anka
5 miesięcy temu
rozwiń specyfikację i sprawdź kod producenta. Warianty z końcówkq FAE to WOLED, natomiast FAT (np. 65") korzystają z matrycy QD-OLED.... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Eryk
Eryk
6 miesięcy temu