Samsung QE77S95F 77" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331313 - zdjęcie
Samsung QE77S95F 77" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331313 - zdjęcie 1
Samsung QE77S95F 77" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331313 - zdjęcie 2Samsung QE77S95F 77" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331313 - zdjęcie 2
Samsung QE77S95F 77" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331313 - zdjęcie 3Samsung QE77S95F 77" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331313 - zdjęcie 3
Samsung QE77S95F 77" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331313 - zdjęcie 2
Samsung QE77S95F 77" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331313 - zdjęcie 3
Samsung QE77S95F 77" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Soundbar Samsung HW-Q800FSoundbar Samsung HW-Q800F
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Opinie
5,0/5
(4 opinie)
5
Zdjęcia użytkowników (2)
 - Michał Czwojdzinski
 - Tomasz
Opinie użytkowników (4)
Tomasz
Potwierdzony zakup
10 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 83"
Najlepszy możliwy telewizor! Matryca matowa robi ogromną robotę w salonie!... Rozwiń dalej
Test
Dawid
Dawid
3 tygodnie temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Jakość obrazu oszałamiająca…Bardzo duża jasność…No i tylko jeden kabel zwisa ze ściany…
... Rozwiń dalej
Michał Czwojdzinski
4 miesiące temu
Telewizor idealnie sprawdza się również w grach. Odświeżanie 120 Hz, pełne wsparcie HDMI 2.1, VRR i niezwykle niski input lag sprawiają, że rozgrywka na konsolach nowej generacji staje się czystą przyjemnością. Każdy ruch jest płynny, a reakcja na polecenia błyskawiczna.
Na pochwałę zasługuje także dźwięk z systemem Object Tracking Sound, który buduje wciągającą przestrzeń audio bez konieczności podłączania dodatkowych głośników. Całość dopełnia szybki i intuicyjny system Tizen oraz minimalistyczny, luksusowy design. Samsung OLED 55” to telewizor, który spełnia marzenia każdego fana kina domowego.
#KupNapiszOpinieOtrzymajZwrot
#PromocjaCashbackOLEDSamsung
... Rozwiń dalej
Test
Kuba
Kuba
5 miesięcy temu
Ten produkt jest bardzo udany, luksusowy telewizor OLED. Świetna czerń i nieskończony kontrast, 4K i 120–165 Hz zapewniają płynny obraz, a Dolby Atmos i 70 W głośników dają przyzwoity dźwięk. System Tizen działa sprawnie, menu jest bogate, Smart TV — pełna funkcjonalność. Wady? Cena to spory wydatek. Idealny do filmów, seriali i gier — jeśli szukasz telewizora premium. #KupNapiszOpinieOtrzymajZwrot
#PromocjaCashbackOLEDSamsung
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Lucjan
Lucjan
4 miesiące temu