Green Cell UPS PowerProof (1500VA/1050W, LCD) - 1364731 - zdjęcie
Green Cell UPS PowerProof (1500VA/1050W, LCD) - 1364731 - zdjęcie 1
Green Cell UPS PowerProof (1500VA/1050W, LCD) - 1364731 - zdjęcie 2
Green Cell UPS PowerProof (1500VA/1050W, LCD) - 1364731 - zdjęcie 3
Green Cell UPS PowerProof (1500VA/1050W, LCD) - 1364731 - zdjęcie 4
Green Cell UPS PowerProof (1500VA/1050W, LCD) - 1364731 - zdjęcie 5
Green Cell UPS PowerProof (1500VA/1050W, LCD) - 1364731 - zdjęcie 6
Green Cell UPS PowerProof (1500VA/1050W, LCD)
  • Typ produktu:Zasilacz UPS
  • Topologia:Line-interactive
  • Moc skuteczna:1050 W
  • Moc pozorna:1500 VA
Specyfikacja
Opinie
4,8/5
(6 opinii)
5
Opinie użytkowników (6)
Maciej
Maciej
Potwierdzony zakup
Tydzień temu
Dotyczy wariantu:Moc skuteczna: 360 W
Robin
Robin
Potwierdzony zakup
4 tygodnie temu
Krzysztof
Krzysztof
2 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Moc skuteczna: 480 W
Piotr
Piotr
3 miesiące temu
Mateusz
Mateusz
5 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Moc skuteczna: 1050 W
5 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Moc skuteczna: 1200 W
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Piotr
Tydzień temu
Dotyczy wariantu:Moc skuteczna: 1400 W