HP EliteDesk 8 Mini G1 Ultra 5-235T/16GB/512/Win11P - 1366147 - zdjęcie
HP EliteDesk 8 Mini G1 Ultra 5-235T/16GB/512/Win11P - 1366147 - zdjęcie 1
HP EliteDesk 8 Mini G1 Ultra 5-235T/16GB/512/Win11P - 1366147 - zdjęcie 2
HP EliteDesk 8 Mini G1 Ultra 5-235T/16GB/512/Win11P - 1366147 - zdjęcie 3
HP EliteDesk 8 Mini G1 Ultra 5-235T/16GB/512/Win11P - 1366147 - zdjęcie 4
HP EliteDesk 8 Mini G1 Ultra 5-235T/16GB/512/Win11P - 1366147 - zdjęcie 5
HP EliteDesk 8 Mini G1 Ultra 5-235T/16GB/512/Win11P - 1366147 - zdjęcie 6
HP EliteDesk 8 Mini G1 Ultra 5-235T/16GB/512/Win11P - 1366147 - zdjęcie 7
HP EliteDesk 8 Mini G1 Ultra 5-235T/16GB/512/Win11P - 1366147 - zdjęcie 8
HP EliteDesk 8 Mini G1 Ultra 5-235T/16GB/512/Win11P
Zadaj pytanie
HPkod x-kom: 1366147
  • Grafika:Intel® Graphics
  • Procesor:Intel Core Ultra 5 235T
  • Pamięć RAM:16 GB
  • System:Microsoft Windows 11 Pro
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Monitor LED 27" (26,5"-28,4") Dell P2725HMonitor LED 27" (26,5"-28,4") Dell P2725H
Myszka bezprzewodowa Logitech M240 Silent (czarna)Myszka bezprzewodowa Logitech M240 Silent (czarna)
Myszka bezprzewodowa Logitech M705 MarathonMyszka bezprzewodowa Logitech M705 Marathon
Myszka bezprzewodowa Logitech M185 szaraMyszka bezprzewodowa Logitech M185 szara
Słuchawki przewodowe HyperX Cloud AlphaSłuchawki przewodowe HyperX Cloud Alpha
Program biurowy Microsoft 365 PersonalProgram biurowy Microsoft 365 Personal
Program biurowy Microsoft Office Home 2024 BOXProgram biurowy Microsoft Office Home 2024 BOX
Zestaw klawiatura i mysz Logitech MK270 WirelessZestaw klawiatura i mysz Logitech MK270 Wireless
Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Keys S GrafitKlawiatura bezprzewodowa Logitech MX Keys S Grafit
Monitor LED 24" (23,5"-26,4") HP S5 Pro 524pfMonitor LED 24" (23,5"-26,4") HP S5 Pro 524pf