x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie
Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Podzespoły komputerowe
Gaming i streaming
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie
Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 1
Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 2Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 2
Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 3Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 3
Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 4Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 4
Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 5Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 5
Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 1
Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 2
Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 3
Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 4
Cooler Master CM Force 500 - 137927 - zdjęcie 5

Cooler Master CM Force 500

od: Cooler Master|kod producenta: FOR-500-KKN1|kod x-kom: 137927
  • Typ:Middle Tower
  • Standard płyty:ATX, microATX
  • Liczba zainstalowanych wentylatorów:1
  • Przyciski i kontrolery:Power, Reset

Specyfikacja

Opinie

3,8/5
(6 opinii)
5
2
4
1
3
3
2
0
1
0

Opinie użytkowników (6)

Michał
Michał
Potwierdzony zakup
3 lata temu

Obudowa powinna kosztować jakieś 100 zł mniej. Kupiłem na promocji za 190 zł ze względu na ilość zatok dyskowych 3,5", jednak przy bliższym poznaniu obudowa nie prezentuje się dużo lepiej od osiągnięć firm akyga, ibox i podobnych.
Obudowa nie oferuje prawie żadnego cable managementu (oprócz trytytek którymi można spiąć wiszące przewody) nie jest wyposażona w żadne wentylatory na froncie, jedyny wentylator który jest zamontowany z tyłu, nie jest pwm.
Obudowa ma opcje zamontowania wentylatorów z przodu (2x 120mm), jednak martwi mnie trochę dziura (prawdopodobnie jest to wlot powietrza) od spodu, nie zabezpieczona żadnym filtrem. Na froncie są wstawki mesh, ale imo są one niewystarczające dla dwóch wentylatorów, stad pewnie dziura na spodzie.
Blacha dosyć cienka, łatwo więc będzie wpadać w wibracje.
Zasilacz montowany u góry, niby można włożyc przewody zasilające za zaślepkę płyty głównej, ale często skutkuje to nie domykaniem się zewnętrznej klapy.
Jeśli miałbym kupować tą obudowę 2 raz, to bym się mocno zastanowił; jeśli o mnie chodzi, potrzebowałem obudowy do komputera pracującego jako centrum danych, a nie chcialem isc w obudowy serwerowe (rackowe). Obudowa wraz z komputerem znajduje sie poza domem, wiec nie przeszkadza mi rezonans klap zewnętrznych, zamontowałem customowe filtry przeciw kurzowe, także kurz jest niestraszny.
Nie polecam jednak tej obudowy jako obudowa do komputera pracowego/gamingowego - srodze można się zawieść na marce Cooler Master.
... Rozwiń dalej

Patryk
Patryk
Potwierdzony zakup
3 lata temu

Przycisk zasilania często nie wraca po wciśnięciu. Trzeba uderzyć gdzieś w okolicach żeby wrócił.... Rozwiń dalej

Michał
Michał
Potwierdzony zakup
3 lata temu

Super produkt.... Rozwiń dalej

Szymon
Szymon
Potwierdzony zakup
2 lata temu
Ronald
Ronald
Potwierdzony zakup
2 lata temu

Jakby była wyższa o 2cm to byłby ideał. Jak za te pieniądze to jest O.K.... Rozwiń dalej

Alex
Alex
3 lata temu

Jest ok, ale design na rok 2010-2013 I cieżko zrobić cable managemet przez to ze zasilacz z góry :(... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.