Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C - 1487971 - zdjęcie
Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C - 1487971 - zdjęcie 1
Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C - 1487971 - zdjęcie 2Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C - 1487971 - zdjęcie 2
Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C - 1487971 - zdjęcie 3Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C - 1487971 - zdjęcie 3
Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C - 1487971 - zdjęcie 4Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C - 1487971 - zdjęcie 4
Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C - 1487971 - zdjęcie 2
Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C - 1487971 - zdjęcie 3
Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C - 1487971 - zdjęcie 4
Cuktech Powerbank CUKP200NGLDG 55W 20000mAh wbudowany kabel USB-C
Zadaj pytanie
Cuktechkod x-kom: 1487971
  • Pojemność:20 000 mAh
  • Napięcie nominalne:5 V, 9 V, 12 V, 15 V, 20 V
  • Prąd wyjściowy:2 A, 2,25 A, 2,6 A, 3 A
  • Złącza:USB Typu-A, USB Typu-C
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Lokalizator i komunikator Silver Monkey TAG iOSLokalizator i komunikator Silver Monkey TAG iOS
Ładowarka do smartfonów Green Cell GC PowerGan 65WŁadowarka do smartfonów Green Cell GC PowerGan 65W