MRE85R85H 85" Micro RGB 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Dodaj do porównania
Przedsprzedaż
Samsung MRE85R85H 85" Micro RGB 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Zadaj pytanie
Samsung
kod
x-kom
Przewiń do pełnej specyfikacji
18 899
Dodaj do koszyka
Dostępny w przedsprzedaży
Dowiedz się więcej
Zamów teraz, odbierz jako pierwszy
Wysyłka od 2 czerwca 2026
Darmowa dostawa
Koszty dostawy
Dostępna usługa wniesienia
Więcej informacji
Dodaj do porównania
Specyfikacja
Akcesoria
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi (0)
Specyfikacja
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
MRE85R85HAUXXH
Kod x-kom
Rekomendowane akcesoria
Natec Turbot 2 Slim Touchpad BT+2,4GHz do Smart TV