ExtraLink Kat.6 FTP 2m Patchcord LAN miedź skrętka 1Gbit/s
ExtraLink Kat.6 FTP to wyjątkowy patchcord LAN, który zapewni stabilne i szybkie połączenie w sieci komputerowej. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości miedzi oraz nowoczesnej technologii ekranowania, można liczyć na świetną wydajność w transmisji danych. Idealny wybór dla każdego, kto pragnie poprawić efektywność swojej sieci, a zarazem ceni sobie niezawodność i jakość.
Najważniejsze funkcje i zalety
Wysoka przepustowość
Patchcord ExtraLink Kat.6 obsługuje przepustowość do 1 Gbit/s, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do szybkiej transmisji danych. Zastosowanie standardu Kategorii 6 gwarantuje, że przesyłane sygnały są nie tylko szybkie, ale również stabilne, co jest kluczowe w przypadku wymagających aplikacji, takich jak strumieniowanie wideo czy online gaming.
Solidna konstrukcja
Kabel został wykonany z miedzi, co zapewnia nie tylko doskonałą jakość sygnału, ale także trwałość. Dodatkowo, ekranowanie typu F/UTP chroni przed zakłóceniami elektromagnetycznymi, co znacząco podnosi komfort użytkowania i stabilność połączeń. Dzięki temu, ExtraLink stanowi doskonały wybór dla profesjonalnych użytkowników oraz domowych entuzjastów technologii.
Wszechstronność i łatwość użycia
Długość 2 metrów sprawia, że kabel ExtraLink jest bardzo uniwersalny i łatwo dostosowuje się do różnych konfiguracji w biurze czy w domu. Złącza RJ-45 ułatwiają podłączenie do większości urządzeń sieciowych, takich jak routery, modemy czy komputery. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka wygodnego i szybkiego sposobu na połączenie w sieci.








