Sprzęt mile mnie zaskoczył. Myślałem, że za ok. 100zł dostanę coś słabego, ale według mnie wydajność do ceny jest rewelacyjna. Głośniczki grają wyśmienici, a z głośnika basowego wydobywa się prawdziwy bass (nie taki pudełkowy, jak z firm z dolnej półki). Całość prezentuje się b. dobrze, również i spasowania. Jedyne co mnie trochę denerwuje, to przełącznik włączania/wyłączania zestawu - źle mi się go przełącza. Mimo to, głośniki zasługują na wysoką notę, ponieważ za 100zł mamy "coś", co dobrze gra i wygląda.
Tata mi dał te głośniki że strychu i działają bardzo dobrze
Uff, bardzo fajne głośniki. Kupiłem je z myślą, że będą trzeszczały i charczały.
Jest o niebo lepiej. Głośniki grają na prawdę bardzo dobrze. Woofer nie charczy, satelitki nie trzeszczą. Minusik za to, że mniej więcej od 80% głośności w górę, tylko wysokie częstotliwości są głośniejsze.
Bardzo dobre głośniki jak na tą cenę. Korzystałem z nich przez kilka lat. Dobra jakość dźwięku i do tego dobry bas. Jedynie jak na swoją moc są dosyć ciche, np. teraz mam głośniki geniusa, tańsze i jakość dźwięku trochę gorsza, ale głośniejsze, mimo to logitech do domu wystarczy. Polecam.
Popieram opinię kolegi jak najbardziej. Wszystko w największym porządku. Cena = 6 jakość = 6. Polecam !