
Unikalny design
Szkło, aluminium, tytan
Obudowa zaprojektowana w prestiżowej pracowni TEAGUE produkowana jest z wysokiej jakości stopu aluminium i tytanu wykorzystywanego do produkcji samolotów Boeing 787 Dreamliner. Smartfon, mimo wyśrubowanych parametrów i zastosowania wielu innowacyjnych rozwiązań, waży zaledwie 140 gramów. Jego niewielki rozmiar i smukła obudowa gwarantują wygodne użytkowanie.


Zdjęcia pełne wyrazu i kolorów
Inteligentny system upiększania twarzy
Aparat główny o rozdzielczości 13 Mpx z autofocusem, przysłoną f/2.2 i opcją Fast PDAF umożliwia nagrywanie materiałów video w jakości FullHD. Filmy i zdjęcia można archiwizować na 32GB pamięci wewnętrznej i 128 GB zewnętrznej karty microSD


Prawdziwie nieskończona funkcjonalność
Jeszcze więcej ułatwień
Dzięki pojemnej baterii smartfon posiada funkcję ładowania innych sprzętów elektronicznych, jak inne smartfony. Z kolei DualSIM pozwala korzystać użytkownikowi z dwóch kart SIM jednocześnie. AXON mini jest wyposażony m.in. w czytnik linii papilarnych, funkcje rozpoznawania głosu oraz skanowanie tęczówki. Smartfon posiada również innowacyjną technologię Force Touch, która sprawia, że wyczuwa on nie tylko sam dotyk ekranu, ale również siłę nacisku. Ułatwia to korzystanie z urządzenia w wielu codziennych sytuacjach np. podczas wybierania konkretnej funkcji danej aplikacji. Rozwiązanie ma również nietypowe zastosowania takie jak na przykład funkcja wagi elektronicznej czy hasło 3D odblokowujące ekran poprzez ustawiony poziom siły nacisku.


Szybkość i moc w jednym
8-rdzeniowy procesor i zachwycająca jakość dźwięku
Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 616 o częstotliwości taktowania 1,5 GHz i moduł graficzny Adreno405@550Mhz działają w oparciu o system operacyjny Android 5.1 Lollipop z nakładką ZTE MiFavor 3.2. Za jakość dźwięku odpowiada chip AK4961 z 32-bitowym kodekiem audio. Podwójny mikrofon pozwala m.in. na redukcję szumu i nagrywanie dźwięku z odległości nawet 2 metrów.


Ekran Super AMOLED z funkcją nacisku 3D
Mocny i innowacyjny
Axon Mini posiada 5,2 calowy, zaokrąglony ekran AMOLED 2.5D Gorilla Glass o rozdzielczości Full HD 1920×1080, który pokryty został specjalną antybakteryjną powłoką. Dzięki technologii Force Touch ekran wczuwa dotyk ekranu i siłę nacisku.
