TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia

od: TomTom | kod x-kom: 307393
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 1
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 2
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 3
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 1
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 2
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 3
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 1
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 2
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 3
  • Mapy:Polska, Europa
  • Ekran:5"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Bluetooth:Wbudowany
  • Pamięć:8 GB
  • Dodatkowe informacje:Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
specyfikacja TomTom Go 500 Refurb 5" Europa DożywotniaPrzewiń do pełnej specyfikacji
449,00 zł
1
Drukuj opis TomTom Go 500 Refurb 5" Europa DożywotniaWersja do druku
GPS

Nawigacja TomTom Go 500 Refurb Edition
Zapanuj nad przebiegiem podróży

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Tomtom Go 500 Refurb Edition zaprojektowano zupełnie od nowa w sposób, który zapewni Ci panowanie nad przebiegiem jazdy. Dokładnie wiedząc, co dzieje się wokół Ciebie i co czeka Cię na trasie, możesz jako kierowca podejmować optymalne decyzje. Korzystaj z komfortu, jaki zapewnia nowy świat nawigacji.

Nawigacja TomTom Go 500 Refurb Edition
ekran smartfonu

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
Większy ekran - większe mapy

Nawigacja TomTom GO 500 Refurb Edition wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy 16:9 o przekątnej 5” i rozdzielczości 480x272 pikseli.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

W pełni interaktywny wyświetlacz

Możesz mieć cały świat w zasięgu ręki. Proste wyszukiwanie i odkrywanie miejsc na mapie poprzez przybliżanie i oddalanie obrazu opuszkami palców. Dotknięcie mapy powoduje błyskawiczne wyznaczenie trasy do miejsca docelowego.

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
mapa

Mapa TomTom Europa
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Nawigacja TomTom GO 500 Refurb Edition posiada fabrycznie zainstalowaną mapę Europy - swoim zasięgiem obejmuje w sumie 46 państw.

Szczegółowe pokrycie:

Andora, Austria, Belgia, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Węgry, Malta, Monako, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Irlandia, Islandia, Holandia, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Wyspy Kanaryjskie, Watykan.

Częściowe pokrycie:

Albania (70%), Bośnia i Hercegowina (77%), Bułgaria (75%), Republika Macedonii (77%), Rosja (75%), Turcja (92%), Ukraina (45%).

Połączenia drogowe:

Białoruś, Mołdawia

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy TomTom Europa zainstalowanej na urządzeniu. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.

Mapa TomTom Europa
Aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.
Najnowsza wersja mapy to także aktualna baza fotoradarów, która pozwoli Ci uniknąć mandatów.

Instaluj i aktualizuj mapy obszarów z całego świata, nie ponosząc dodatkowych kosztów, przez cały okres użytkowania urządzenia*.

* Dożywotnie mapy świata: możliwość pobierania co roku co najmniej 4 pełnych aktualizacji map fabrycznie zainstalowanych w urządzeniu przez cały okres jego użytkowania. Do pobierania nowych map i aktualizacji potrzebny jest komputer z połączeniem internetowym i konto MyTomTom. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę producenta - firmy TomTom.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
software

System operacyjny TomTom
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Korzystaj z regularnych i bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

Darmowe aktualizacje

Korzystaj z regularnych bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

System operacyjny TomTom
droga

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Z wyprzedzeniem uzyskuj precyzyjne informacje, który pas ruchu zająć przed dojazdem do skrzyżowania. Koniec z nagłymi zmianami pasa ruchu lub przegapionymi skrętami.

Mapy 3D

Możliwość oglądania budynków i punktów orientacyjnych w olśniewającym widoku 3D. Dzięki Mapom 3D zawsze dokładnie wiesz, gdzie się znajdujesz.

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
asystent parkowania

Asystent parkowania
Koniec problemów z parkowaniem

Odwiedzasz obce miasto i nie wiesz, gdzie możesz zaparkować? Asystent parkowania wyświetli Ci listę dostępnych miejsc parkingowych w promieniu 1 km od celu, do którego zmierzasz. Możesz więc zapomnieć o żmudnych poszukiwaniach miejsca parkingowego.

Ponieważ funkcja Asystenta parkowania jest dostępna podczas podróży, możesz zatem skorzystać z najbliższego parkingu podczas planowania trasy lub użyć parkingu na trasie - albo w pobliżu miejsca docelowego, albo w pobliżu aktualnej pozycji.

Asystent parkowania
sterowanie głosem

Mówione nazwy ulic
Funkcja Speak & Go

Dzięki funkcji Speak & Go możesz obsługiwać urządzenie głosem. Po prostu wypowiedz nazwę miejsca, do którego chcesz jechać i ruszaj!

Instrukcje mówione obejmują teraz także nazwy ulic, pomagając skupić się na drodze i ułatwiając znalezienie odpowiednich miejsc.

Mówione nazwy ulic

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Funkcje nawigacji
Asystent pasa ruchu
Komunikaty głosowe
Asystent parkowania
Pamięć wbudowana
8 GB
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
5"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Rodzaje wejść / wyjść
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Micro USB - 1szt.
Dodatkowe informacje
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Wysokość
90 mm
Szerokość
146 mm
Grubość
20 mm
Waga
236 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

Opinie

5,6/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(5 opinii)
6
80%
5
0%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%

Opinie użytkowników

o produkcie TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia
Sortuj od:
Filtruj:
Dodaj opinię
Co sądzisz o tym produkcie?
Miklus
2016-05-23 | 10:20
★★★★★★

Ta nawigacja zawsze szybko i sprawnie doprowadza mnie do celu. Jest stabilna, ma duży, czuły ekran i dobrze spełnia swoją funkcję. Duża zaleta to asystent parkowania, czego nie spotkałem wcześniej w innych nawigacjach! Nawigacja szybko łapie sygnał i nie gubi się w trasie, polecam !

11
Dudzio
2016-07-06 | 21:24
★★★★★★

TomTom jak zwykle zrobił kawał dobrej roboty. Nawigacji używałem już w Czechach, Słowacji, na Węgrzech i Chorwacji. Mapy wszędzie były dokładne i aktualne, Asystent parkowania okazał się niezbędny nie tylko podczas długich podróży ale też na co dzień, jeżdżąc po mieście.

10
Jan
2016-08-05 | 17:45
★★★★★★

Uchwyt, wykonanie, tak jak powinno być. Ekran rozmiarowo dostosowany na mniej "zgrabne ręce", bardzo czuły, sprawnie odpowiada na gesty, sygnał GPS jest stabilny. Jedna z mniej problemowych nawigacji w tej cenie.

00
Oliwier
2016-09-29 | 17:07
★★★★★★

Dobrze prowadzi, dość precyzyjnie określa czas przejazdu. Dotykowe powiekszanie i oddalanie mapy jest jak najbardziej atutem nawigacji, dzieki czemu z łatwościa moge odnaleźć konkretny punkt. Oprócz tego posiada wiele pomocnych funkcji, ktore naprawde przydaja sie podczas podrozy do nieznanego miasta. Nawigacja TomTom Go 500 Refurb 5 umozliwia również na bieżąco bezpłatne aktualizowanie map. Komunikaty głosowe wypowiadane są tylko w potrzebnych momentach, nawigacja nie męczy niepotrzebnymi informacjami. Z perspektywy czasu moge powiedziec, ze to jedna z lepszych nawigacji, z ktorych korzystałem.

02
szczepan
2016-11-04 | 10:24
★★★★☆☆

Stabilna, szybko łapie sygnał i wyznacza trasę. Mapom nic do zarzucenia nie mam poza zwykle nieaktualnymi ograniczeniami prędkości albo nawet ich brakiem. Trudno też zgłosić ograniczenie, jeśli różnica między realnym a tym na mapie jest większa niż 20 km/h. Minusem jest słaba konfigurowalność urządzenia. Nie działa funkcja "wybierz trasę ekologiczną, a gdy jest dostępna szybsza to zapytaj". Sądzę że to bug w oprogramowaniu, ale od roku, odkąd mam TomToma wciąż nie został naprawiony.

00

Dodaj opinię

☆☆☆☆☆☆
Upuść zdjęcia tutaj lub
Rozmiar pliku do 10MB, w formatach .png, .jpg, .jpeg, .gif.