Philips 49PUS6561

od: Philips | kod producenta: 49PUS6561/12 | kod x-kom: 329222
Philips 49PUS6561 - 329222 - zdjęcie 1
Philips 49PUS6561 - 329222 - zdjęcie 2
Philips 49PUS6561 - 329222 - zdjęcie 3
Philips 49PUS6561 - 329222 - zdjęcie 1
Philips 49PUS6561 - 329222 - zdjęcie 2
Philips 49PUS6561 - 329222 - zdjęcie 3
Philips 49PUS6561 - 329222 - zdjęcie 1
Philips 49PUS6561 - 329222 - zdjęcie 2
Philips 49PUS6561 - 329222 - zdjęcie 3
  • Przekątna ekranu:49"
  • Rozdzielczość:3840 x 2160
  • Smart TV:Android TV
  • Typ telewizora:LED
  • Wbudowany tuner:DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-C
  • Klasa energetyczna:B
  • Współczynnik płynności obrazu:1800
specyfikacja Philips 49PUS6561Przewiń do pełnej specyfikacji
2 448,00 zł
1
Drukuj opis Philips 49PUS6561Wersja do druku
ikona

Jeszcze bogatszy w szczegóły obraz Ultra HD

Ciesz się najwyższą jakością obrazu w jakości Ultra HD z Philips 49PUS6561. Telewizory z rozdzielczością 4K mają parametry obrazu cztery razy większe niż urządzenia z technologią Full HD. Ponad osiem milionów pikseli oraz unikatowa technologia zwiększania rozdzielczości UHD pozwalają uzyskać lepszy obraz w każdej sytuacji. Wybierz większą ostrość, lepszą głębię, doskonały kontrast, płynny i naturalny ruch oraz bezbłędne odwzorowanie szczegółów.

Telewizor Ultra HD Philips 49PUS6561
ikona

Technologia Ambilight w tv Philips 49PUS6561/12

Stwórz w swoim domu niepowtarzalny nastrój podczas oglądania z telewizorem 49PUS6561. Unikalna technologia Ambilight firmy Philips znacznie poszerza ekran optycznie i pozwala przenieść się w samo centrum akcji. Emitując na ścianę bardzo szeroką poświatę z trzech stron ekranu, telewizor tworzy wrażenie że oglądany program wychodzi z ram telewizora i przenosi się wprost do twego salonu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran i sprawiają, że oglądanie telewizji staje się niesamowitym przeżyciem.

ikona

Zintegrowany system Android

Czterordzeniowy procesor oraz system Android zostały połączone w telewizorze Philips 49PUS6561, aby zapewnić ekscytujące wrażenia podczas grania. Dzięki systemowi Android można w wygodny sposób nawigować w tv, włączać aplikacje i odtwarzać filmy w bardzo szybki, niezwykle intuicyjny i niesamowicie atrakcyjny sposób. Dodatkowo proces ten przyspiesza wysokowydajny procesor, który zapewnia płynne przełączanie się między funkcjami i niepowtarzalnie dynamiczny obraz.

ikona

Łączność bezprzewodowa z telewizorem Philips

Bezprzewodowo połącz telewizor z domową siecią internetową i korzystaj z wszystkich funkcji, jakie oferuje Ci Android TV. Przeglądaj strony www, używaj aplikacji i gier, słuchaj muzyki z serwisów internetowych i wiele więcej. Philips 49PUS6561 został wyposażony w łączność Wi-Fi, która pozwoli Ci w prosty sposób połączyć się z Internetem i wkroczyć w niezmierzony świat rozrywki. Dodatkowo funkcja Bluetooth sprawi, że łączenie się z telewizorem innych urządzeń, takich jak smartfon, tablet czy pad do gier. Granie w chmurze to obszerny internetowy katalog wysokiej jakości gier, odpowiednich dla osób z różnych grup wiekowych, o różnych gustach i poziomach zaawansowania. Połącz telewizor z domową siecią internetową i korzystaj ze wszystkich możliwości, jakie daje Ci tv z systemem Android TV. 

ikona

Sklep Google Play

Sklep Google Play to gwarancja jeszcze lepszej rozrywni i wyjścia poza tradycyjne programowanie telewizji. Gry zostały zoptymalizowane do użycia na telewizorze i wyglądają równie dobrze, jak dobrze się w nie gra. Nie trzeba kupować konsoli do gier, wystarczy uniwersalny kontroler do gier USB aby wygodnie nawigować i grać. Dodatkowo aby pomieścić wszystkie twoje ulubione materiały i aplikacje telewizor 49PUS6561 został wyposarzony w 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia. Wybierz to co lubisz i ciesz się rozrywką na najwyższym poziomie.

Telewizor Philips 49PUS6561 z Wi-Fi
ikona

Wysokiej jakości gry dla każdego

Granie w chmurze to obszerny internetowy katalog wysokiej jakości gier, odpowiednich dla osób z różnych grup wiekowych, o różnych gustach i poziomach zaawansowania. Wystarczy wybrać grę i można grać na 49 calowym ekranie telewizora Philips 49PUS6561.

Granie w chmurze na ekranie tv Philips 49PUS6561 z Wi-Fi
ikona

Przesyłanie obrazu ze smartfona

Przesyłanie plików z urządzeń mobilnych na 49 calowy ekran telewizora, jeszcze nigdy nie było tak proste. Za pomocą technologii Chromecast bezpośrednio przerzucisz materiał ze swojego smartfona wprost na tv 49PUS6561. Wystarczy mieć na swoim urządzeniu zainstalowana przeglądarkę Chrome i połączyć je z ta samą siecią co telewizor. Pozwoli Ci to cieszyć się ulubionymi materiałami video oraz zdjęciami na dużym ekranie. Dodatkowo tego typu streaming nie obciąża telefonu czy smartfona i pozwala korzystać z innych jego funkcji w tym samym czasie. Dowiedz się więcej oglądając poniższy film.

ikona

Oglądaj to co lubisz na 49 calowym ekranie

Telewizor 49PUS6561 został wyposażony w tunery cyfrowy kablowy, naziemny i satelitarny, dzięki czemu możesz cieszyć się jeszcze większą ilością kanałów. Wybierz to co lubisz oglądać najbardziej lub pogłębiaj swoją wiedzę i zainteresowania odkrywając nowe programy i kanały, a wszystko to bez podłączania dodatkowych urządzeń. Dodatkowo model ten daje Ci możliwość poszerzenia funkcjonalności swojego domowego centrum multimedialnego z aplikacją Kodi. Dowiedz się się więcej o jej możliwościach oglądając poniższy film.

ikona

Technologia Pixel Plus Ultra HD

Bez względu na to, czy przesyłasz materiały strumieniowo przez Internet czy odtwarzasz płytę, zawsze możesz cieszyć się ostrzejszym obrazem 4K z jaśniejszą bielą i głębszą czernią. Przekonaj się o tym z telewizorem 49PUS6561 UHD z technologią Pixel Plus Ultra HD. Technologia ta optymalizuje jakość obrazu, który staje się płynny, niezwykle szczegółowy i pełen głębi. 

Cieniki telewizor Philips 49PUS6561
ikona

Optymalizacja kolorów w Philips 49PUS6561

Micro Dimming Pro to technologia optymalizująca kontrast w tv w zależności od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu. Funkcja ta wraz z specjalnym oprogramowaniem analizuje obraz w 6400 różnych obszarach. Dzięki temu użytkownik telewizora Philips 49PUS6561 może się cieszyć wspaniałą jakością obrazu UHD, niesamowitym kontrastem i poczuć się jakby znalazł się w samy centrum akcji.

Funkcja optymalizacji kolorów w Philips 49PUS6561
ikona

Z DTS Premium usłyszysz każdy szczegół

Otaczający dźwięk przestrzenny, głębokie i bogate brzmienie basów oraz niezwykle wyraźne dialogi przy wysokich poziomach głośności, bez zniekształceń, wahań i ścinania pasma. Telewizor 49PUS6561 został wyposażony w wysokiej jakości głośniki z wydajnym systemem przetwarzania. Dzięki temu dane dźwiękowe odtwarzane na tym telewizorze zachowują czystość oryginalnych materiałów audio. Technologia DTS Premium Suite została opracowana z myślą o użytkownikach aby móc zapewnić im jakość, jakiej oczekują od sprzętu wysokiej klasy.

Czysty dźwięk w telewizorze Philips 49PUS6561
ikona

Telewizor z innowacyjną podstawą Arc

Podstawa telewizora Philips 49PUS6561 zainspirowana została architekturą. Wyważona i otwarta konstrukcja charakteryzuje się nowoczesnością, a elegancki kształt łuku i wykończenie z polerowanego chromu sprawa że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Wysoka jakość wykonania i dopracowania telewizora zachwyci każdego.

Elegancka konstrukcja telewizora Philips 49PUS6561
ikona

Dwustronny pilot z klawiaturą qwerty

Telewizor Philips 49PUS6561 Android TV oferuje Ci niesamowite możliwości i praktycznie nieograniczony dostęp do różnego rodzaju rozrywki. Co więcej, aby usprawnić jeszcze korzystanie z wszystkich funkcjonalności telewizora, w zestawie znalazł się dwustronny pilot. Zaprojektowany tak, by ułatwić przeglądanie internetu oraz granie w gry. Wygodę korzystania zapewnia znajdująca się z tyłu urządzenia klawiatura typu qwerty. Zobacz jakie to wygodne rozwiązanie i komfortowo korzystaj z ulubionej rozrywki.

ikona

x-kom z wizytą w fabryce Philips

Polski oddział fabryki istnieje od 2008 roku i zatrudnia w tej chwili blisko 2500 osób. Pracownicy zajmują się produkcją płyt głównych oraz telewizorów, ich montażem, jak i licznymi działaniami wspierającymi. Wśród nich można wymienić dystrybucję, serwis, obsługę wszystkich europejskich centrów serwisowych oraz zaopatrzenie ich w części zamienne. Firma prowadzi także specjalną linię testową. Niedawno powstał tam również dział obsługi klienta.

Specyfikacja

Przekątna ekranu
49"
Rozdzielczość
3840 x 2160 (UHD 4K)
Typ telewizora
LED
Technologia 3D
Nie
Technologia odświeżania
Picture Performance Index
Współczynnik płynności obrazu
1800
Ambilight
Tak
Jasność
400 cd/m2
Smart TV
Android TV
Funkcje Smart
Przeglądarka internetowa
YouTube
Internetowe sklepy z filmami
MultiRoom
SimplyShare
Wbudowany tuner
DVB-S (cyfrowy satelitarny)
DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
DVB-T (cyfrowy naziemny)
DVB-T2 (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera
HbbTV - telewizja hybrydowa
PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym
TimeShift - funkcja zatrzymywania i cofania oglądanych programów
EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych
Odtwarzane formaty
AVI
MKV
MPEG
WMV
AAC
MP3
WAV
WMA
JPEG
SMI
SRT
SUB
TXT
Łączność bezprzewodowa
Wi-Fi
Liczba złączy HDMI
4 szt.
Liczba złączy USB
3 szt.
Złącze CI
Tak
Pozostałe złącza
Eurozłącze (SCART)
Wejście Ethernet (LAN)
Wyjście audio cyfrowe (optyczne)
Gniazdo słuchawkowe
Wejście audio L/P x 1
Gniazdo komponentowego sygnału wideo (Y/Pb/Pr) x 1
Wejście audio (DVI)
Wejście antenowe
Moc głośników
2 x 10 W
Kolor obudowy
Srebrny
Szerokość
1099 mm
Wysokość z podstawą
693 mm
Wysokość bez podstawy
643 mm
Głębokość z podstawą
220 mm
Głębokość bez podstawy
79 mm
Waga z podstawą
15,7 kg
Waga bez podstawy
12 kg
Standard VESA
400 x 200 mm
Klasa energetyczna
B
Średni pobór mocy
99 W
Pobór mocy (tryb czuwania)
0,3 W
Dodatkowe informacje
Ambilight
Teletext
Dołączone akcesoria
Pilot
Podstawa telewizora
Instrukcja obsługi
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

Opinie

5,2/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(14 opinii)
6
79%
5
0%
4
0%
3
14%
2
0%
1
7%

Zdjęcia użytkowników

Test Philips 49PUS6561

Opinie użytkowników

o produkcie Philips 49PUS6561
Sortuj od:
Filtruj:
Dodaj opinię
Co sądzisz o tym produkcie?
AZ
2018-03-21 | 18:43
★★★★★★

Jestem zadowolony. Zgadzam się z tymi opiniami. Model tego telewizora jest bardzo fajny. Odtwarzane filmy super sprawa - wyraźne, kolorowe. Bardzo przyjemnie ogląda się. Pilot z klawiaturą i android TV śmigają płynnie. Fajnie serfuje się po internecie. Dodatkowo możliwość sterowania odtwarzaniem z telefonu podnosi poziom wygody. Nie mam się do czego doczepić. Osobiście polecam ten TV philips.

11
Lucek
2018-07-23 | 16:12
★★★★★★

Kupno tego telewizora to był świetny wybór. Obraz wysokiej jakości.4 K rewelacja. Doskonałe kontrasty i genialne podświetlenie. Mimo, że jest już u nas od pół roku, ciągle robi wrażenie na wszystkich znajomych. Polecamy

00
Artur
2017-06-13 | 10:56
★★★★★★

Tv posiadam około 2tygodnie. Obraz znakomity wszystko bardzo ładnie się prezentuje korzystam z nc+ oraz Netflixa. Android to poprostu bajka cała masa aplikacji dla każdego coś sie znajdzie do wykorzystania. Najbardziej jestem zadowolony z żoną z ambilight cała masa ustawień aż nas zaskoczyła pozytywnie wykorzystujemy go na wszystkie sposoby. Gorąco polecam.

28
Goshka
2018-06-03 | 15:34
★★★★★★

Tv Philips jest stylowy i rewelacyjny pod kątem funkcjonalności ale i kultury pracy. Obraz i dźwięk są fantastyczne, a szybkość reakcji na wydawane polecenia godna podziwu - zarówno jesli chodzi o tradycyjne korzystanie jak i funkcje smart oraz androida. Kolorystyka i szczegółowość obrazu zachwyca. Wszystkim się spodobał więc warto go wziąć :) polecam 

12
MK
2018-06-07 | 21:29
★★★★★★

Polecam :)))TV Philips stoi u nas w salonie, ja oglądam jakieś lifestylowe programy i filmy, mąż głównie sport, a nasz syn ma podłączoną konsolę i na nim gra. Nikt nie narzeka na jakość obrazu, dźwięku. Jest świetny! Do tego efekt ambilight jak w kinie :D Najlepszy zakup do tej pory!

12
Radek
2018-05-09 | 18:49
★★★★★★

@Maciej - korzystam z telewizora od dwóch miesięcy i nie ma mowy o problemie z cloudingem. Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne, sprawdź końcówki kabli, ewentualnie dekoder. Ja telewizor polecam za kompaktowy rozmiar, świetne kolory i wiadomo Ambilight, który podoba się bardzo córce i żonie.

20
Tiego
2018-06-29 | 23:14
★★★★★★

Wszystko Super. Kupiliśmy tego TV przed mundialem, aby oglądać mecze w najlepszej rozdzielczości. Wszystko ok. Polecamy.

00
Mati420
2017-01-11 | 23:02
★★★★★★

TV super obraz 4K Robi wrażenie HDR działa znakomicie podpięty X Box One S materiały Ultra HD robią wrażenie Nawet zwykła telewizja kanały hd są AP skalowane do 4 obraz jest naprawdę świetny i do tego jeszcze Ambilight mam go od paru dni jak na razie super

Test Philips 49PUS6561
42
tercyt
2017-10-03 | 08:41
★★★★★★

Szukalem telewizora z Androidem, wiec musialem ograniczyc sie do dwoch producentow. Padlo na ten model, poniewaz w takiej cenie nikt inny nie mogl zaoferowac mi 120 hercowego ekranu. Podlaczam konsole dlatego input lag byl dla mnie wazny- czas reakcji jest natychmiastowy. Nie moge narzekac, bardzo fajny telewizorek.

75
RadekK
2017-08-31 | 02:17
★★★★★★

Potrzebowałem telewizora na 100hz matrycy i znalazłem oglądam dużo sportu dlatego jest to dla mnie znaczący parametr. W takiej cenie wypadł najlepiej pod względem matrycy, płynności i nasycenia barw. Na plus też Android. Polecam z czystym sercem

54
Adamus
2018-05-31 | 12:17
★★★★★★

Najlepszy wybór w tej przekątnej, tak naprawde chyba jeden z nielicznych tv z 120hz matrycą! System android robi robotę, naczytałem się przed zakupem, że czasami się zacina ale korzystam około 2 tygodnie i nie zauważyłem niedogodności. Świetny pilot z klawiaturą!

12
Maciej
2017-10-18 | 13:09
★★★☆☆☆

Jestem średnio zadowolony z tego modelu. Widoczny clouding, a po ostatniej aktualizacji mocno zwolnił

51
Grzegorz
2018-07-17 | 17:33
★★★☆☆☆

Po przeczytaniu pozytywnych opini na temat tego modelu ,doszedłem do wniosku że mój tv to jakaś podróbka.Bo żadnego HDR-u nie ma,przy 120Hz matrycy płynności w ruchu brak (tzw upłynniacze nie działają bezwgledu jak się jeustawi).Najczęściej używany youtub wyłącza sie kiedy chce,jedyne plusy to w miare dobry dzwięk i czasami umilający oglądanie ambilight.Tv kupiony w x-komie cztery miesiące temu.Sygnał telewizyjny z dekodera 4k od nc ,teraz czekam na kolejną wade philipsów tj zbierający się kurz

53
x-kom
2018-07-18 | 08:00

Bardzo prosimy o kontakt z naszym działem serwisowym, postaramy się znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji: serwis@x-kom.pl lub pod numerem 34 377 00 30.

10
slaby
2017-08-17 | 08:29
★☆☆☆☆☆

po wyjeciu z pudelka widoczny clouding a po 3 tygodniach sie zepsul

23
x-kom
2017-08-17 | 08:42

Bardzo prosimy o kontakt z naszym działem serwisowym: serwis@x-kom.pl lub pod numerem 34 377 00 30. Postaramy się rozwiązać problem z Twoim produktem.

11

Dodaj opinię

☆☆☆☆☆☆
Upuść zdjęcia tutaj lub
Rozmiar pliku do 10MB, w formatach .png, .jpg, .jpeg, .gif.