Cena: 999,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

 


łatwa instalacja

Symulatory lotu z wojskową precyzją
Ewolucja systemu H.O.T.A.S.

Logitech G Saitek X 56 Rhino to profesjonalny kontroler lotu w systemie H.O.T.A.S. zaprojektowany by spełnić wszystkie kryteria rozgrywki symulatora kosmicznego. Dzięki zastosowaniu dwóch modułów kontrolera z osobną przepustnicą i joystickiem możesz poczuć się jak prawdziwy pilot myśliwca bojowego lub futurystycznego statku kosmicznego.

Thrustmaster T.Flight Stick X - bok

wydajność

6-stopniowa swoboda
Dodatkowy mini joystik analogowy

W nowoczesnych symulatorach kosmicznych, sterowanie jest bardziej kompleksowe niż w tradycyjnych symulacjach lotów atmosferycznych. By uzyskać pełną kontrolę nad statkiem kosmicznym, potrzebujesz dodatkowego grzybka analogowego 6DoF, który pozwoli Ci sterować w płaszczyznach nieosiągalnych w zwykłym samolocie.

Thrustmaster T.Flight Stick X - przepustnica

Programowalne przyciski

Podświetlenie RGB
Dostosuj wygląd swojego kokpitu

Wiele nowoczesnych sprzętów dla graczy posiada obecnie podświetlenie RGB. X-56 nie jest na tym polu wyjątkiem. Dzięki oprogramowaniu sterującemu, z łatwością dostosujesz kolor podświetlenia według swojego gustu. Stwórz swój unikalny kokpit gwiezdnego myśliwca.

Thrustmaster T.Flight Stix X - przód

redukcja światła

Joystick idealny do rozgrywki VR
Przygotowany na nowoczesne technologie

Pilotowanie myśliwca z wykorzystaniem VR to niezwykłe doświadczenie jednak rodzi pewne problemy. Ponieważ w goglach nie widzisz swoich dłoni, odnalezienie poszczególnych przycisków może być trudne. Logitech G Saitek x-56 Rhino zaprojektowany został by rozwiązać ten problem. Wszystkie przyciski zostały rozmieszczone dokładnie w miejscach gdzie spoczywają Twoje palce. Drobne różnice w ich kształcie i fakturze pomogą w nawigacji między nimi co sprawi że już nie „zgubisz” przycisku. Nawet przełączniki w podstawie kontrolera zostały rozmieszczone tak by łatwo można było je rozpoznać i skupić się całkowicie na realistycznej rozgrywce.

Thrustmaster T.Flight Stix X - przód

mechanizm

Bezkontaktowy drążek z sensorami efektu Halla
Ulepszona precyzja działania

Joystick wyposażono w unikalny system centrujący od podstaw zaprojektowany na nowo w oparciu o bezkontaktową technologie w osiach X i Y. Dodanie do tego zaawansowanych czujników efektu Halla, usprawnia kontrole zapewniając niebywałą precyzje lotu. Joystick wyposażono w system centrujący z wymienną sprężyną dzięki czemu z łatwością dostosujesz opór jaki stawia drążek podczas sterowania. W zestawie znajdują się cztery sprężyny o różnym stopniu twardości – wybierz jedną lub zdejmij sprężynę całkowicie. Znajdź ustawienie idealnie dopasowane do Twojego stylu.

Thrustmaster T.Flight Stix X - przód

ustawienia

Podwójna przepustnica
Z systemem regulacji oporu i blokadą ciągu

X56 Rhino posiada podwójną przepustnicę dzięki czemu możesz odrębnie sterować dwoma silnikami. Możesz też zablokować drążek efektywnie konwertując podwójny ciąg na pojedynczy silnik. Progresywna funkcjonalność modułu przepustnicy, poprawia czułość pilotowanej maszyny podczas lotu. Oznaczenia na przepustnicy wskazują, w którym miejscu ustawienia drążka następują poszczególne akcje, upraszczając i ulepszając tym samym kontrolę ciągu. Dodatkową zaletą, jest możliwość płynnego ustawienia oporu drążka przepustnicy.

Thrustmaster T.Flight Stix X - przód

ustawienia

H.O.T.A.S. Configuration Software
Zaprogramuj swoje sterowanie

Oprogramowanie sterujące do X-56 Rhino pozwala na dostosowanie wszystkich aspektów działania kontrolera do Twoich potrzeb. Zarządzaj martwą strefą, krzywymi responsywności i ustawiaj osie drążka. Możesz przypisać każdy przycisk do dowolnego klawisza lub funkcji w grze. Twórz proste komendy i zaawansowane makra z uwzględnieniem interwałów czasowych. Możliwości są nieograniczone.

Thrustmaster T.Flight Stix X - przód

 


Specyfikacja

Platforma PC
Łączność Przewodowa
Interfejs USB
Kolor Czarny
Wymiary 267 x 226 x 185 mm
Waga 1,13 kg
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

Opinie

Średnia ocena 0,00 (0 opinii)
Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%