Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
17 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Do porównania
PC URBAN EMPIRE - 352796 - zdjęcie
PC URBAN EMPIRE - 352796 - zdjęcie 1
PC URBAN EMPIRE - 352796 - zdjęcie 2
PC URBAN EMPIRE - 352796 - zdjęcie 1
PC URBAN EMPIRE - 352796 - zdjęcie 2
Drukuj
Do porównania

PC URBAN EMPIRE

od: PC|kod producenta: 5907610753935|kod x-kom: 352796
  • Platforma:PC
  • Wersja:Angielska
  • PEGI:3+
  • Premiera:2017-02-24
specyfikacja PC URBAN EMPIRE
Przewiń do pełnej specyfikacji
Oszczędź 105,99 zł
124,99 zł
19,00 zł
Drukuj
mechanizm

Urban Empire
Stwórz swoje miasto

W Urban Empire kierujesz rodem, z którego wywodzą się kolejni burmistrzowie, rządzisz miastem i mieszkańcami przez okres 200 lat.

Rozwijaj infrastrukturę, planuj dzielnice miasta, omawiaj polityczne decyzje w radzie miasta, przekupuj lub szantażuj swoich przeciwników, respektuj demokratyczne prawa mieszkańców lub ignoruj je i rządź doskonale samodzielnie – decyzja należy do ciebie!

Gra Urban Empire

ikona

Podejmuj wyzwania swoich czasów
Zagrożenia i możliwości

Zaczynając w 1820 roku, rozwijaj swoje miasto przez pięć różnych okresów historycznych, z charakterystycznymi dla każdego z okresów zagrożeniami i możliwościami.

Podejmuj wyzwania swoich czasów, tocz polityczne walki, doświadczaj wydarzeń zmieniającego się świata i pionierskich wynalazków, twórz własny unikatowy Urban Empire!

Gra Urban Empire

ikona

Polityka i strategia
Zarządzaj z sukcesem

Urban Empire jest pionierską odmianą gier strategicznych, które łączą w sobie zadania budowania miasta z koniecznością podejmowania politycznych decyzji, a to wszystko na przestrzeni 200 lat rozwoju historycznego, co sprawia, że mamy do czynienia z zupełnie nowym gameplayem, gdzie gracze muszą połączyć planowanie strategiczne i rozumienie polityczne, by z sukcesem zarządzać miastem jako jego Burmistrz.

Gra Urban Empire

ikona

Najważniejsze cechy gry
Urban Empire

Oto najważniejsze cechy gry Urban Empire:

  • Wejdź w rolę burmistrza, bądź politycznym przywódcą i dowiedź swoich umiejętności występując przeciwko opozycyjnym partiom. Prowadź swoje miasto poprzez technologiczne zmiany i rewolucje ideologiczne.
  • Wybieraj pomiędzy 4 rządzącymi rodzinami, z 5 osobami w każdej, np. pomiędzy ceniącą sztukę i kulturę rodziną Shyuskys, czy rodziną Sant’Elias, która skupia się na postępie naukowym i dążeniudo wiedzy.
  • Doświadczaj 200 lat historii pełnej przełomowych wynalazków, wymagających politycznych sojuszy, stale zmieniających się warunków społecznych, z możliwością gry w czasie 5 różnych okresów historycznych.
  • Wprowadzaj nowe idee i technologie, takie jak elektryczne pociągi, system odprowadzania ścieków czy szkoły publiczne. Użyj swojej władzy, żeby przekonać radę miasta do swojego politycznego programu.
  • Twórz i zarządzaj dzielnicami miasta na wielką skalę. Dbaj o zadowolenie mieszkańców i ich potrzeby, takie jak bezpieczeństwo czy dostęp do usług publicznych.
  • Do 800 dynamicznych wydarzeń odzwierciedlających zawirowania miejskiego życia: wpływaj na decyzje związane z takimi kwestiami jak: prawa kobiet, pojawienie się ruchu hippisowskiego czy zmuszanie małych dzieci do pracy.

Gra Urban Empire Najważniejsze cechy gry

 

Specyfikacja

Platforma
PC
Gatunek
Strategiczne
Przedział wiekowy (PEGI)
3+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Data premiery
2017-02-24
Wersja językowa
Angielska
Nośnik
DVD
Kod producenta
5907610753935
Kod x-kom
352796

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Gra na PC PC URBAN EMPIRE
☆☆☆☆☆☆