Cena: 359,00 zł
Odbiór osobisty GRATIS
Koszty dostawy

Ilość


Dostępność

Dostępność w salonach

Wybierz salon w którym chcesz odebrać produkt:


Kup teraz - zamówienie otrzymasz już jutro

Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:
  • skorzystasz z usługi montażu;
  • zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia - wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia;
  • jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty - wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego;
  • dodasz uwagi do zamówienia

Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Koszty dostawy

Odbiór osobisty w 24 salonach stacjonarnych 0,00 zł
Dostawa kurierem - przedpłata 20,00 zł
Dostawa kurierem - pobranie 25,00 zł
Dostawa kurierem - raty 20,00 zł
Dostawa kurierem - DotPay 20,00 zł
Odbiór w paczkomacie InPost 9,90 zł

Opis produktu

płyta główna

Skorzystaj z arsenału dla graczy
Płyta głowna MSI B350 TOMAHAWK

Płytę główną MSI B350 TOMAHAWK z serii MSI Arsenal Gaming zaprojektowano z myślą, aby spełnić wszystkie gamingowe pragnienia. Wyposażono ją w ciężkie, wykonane z litego metalu, platerowane radiatory i bojowe spojrzenie. Pod przerażającym, zewnętrznym wyglądem kryją się komponenty 4. Klasy militarnej, mnóstwo funkcji i technologii zorientowanych pod kątem gier, które zwiększa twoje wrażenia w grach.

MSI B350 TOMAHAWK Arsenal Gaming
podświetlenie

Spersonalizuj swój gamingowy sprzęt
Technologia Mystic Light

Ta gamingowa płyta główna wyposażona została w umieszczone pod nią czerwone podświetlenie LED, które zapewniają niezwykły gamingowy blask wewnątrz obudowy. Opracowane przez firmę MSI złącze Mystic Light Extension zapewnia intuicyjny sposób sterowania dodatkowymi taśmami świetlnymi RGB podłączanymi do systemu komputerowego, bez potrzeby korzystania z oddzielnych kontrolerów RGB. Ponadto Mystic Light Sync może sterować diodami RGB LED zamontowanymi w rozwiązaniach innych marek, takich jak systemy chłodzenia procesora czy wentylatory.

MSI B350 TOMAHAWK Mystic Light
chłodzenie

Zachowaj chłodny spokój podczas gry
Kontrola nad chłodzeniem komputera

Prawidłowe chłodzenie jest kluczowym elementem, które sprawia, iż możemy mieć pewność co do tego, że cały system będzie pracował stabilnie z najwyższą wydajnością, nawet podczas najdłuższych rozgrywek.

Płyty główne MSI pozwalają zarządzać prędkością obrotową, a co za tym idzie temperaturą wszystkich podłączonych do systemu wentylatorów. W ten sposób użytkownik uzyskuje pełną kontrolę nad systemem chłodzenia i może skonfigurować go tak, aby komputer był chłody i jednocześnie cichy. Zamontowane na płytach MSI złącza wentylatorowe automatycznie wykrywają podłączone do nich wentylatory działające w trybie DC lub PWM.

Zaprojektowane do współpracy z najpopularniejszymi rozwiązaniami chłodzącymi, złącze PIN obsługuje urządzenia pobierające prąd o wartości do dwóch amperów, co daje pełną kontrolę nad prędkością pracy pompy wodnej.

chłodzenie
pas

Gamingowe narzędzia dla graczy
Bądź o krok przed przeciwnikami

Klawisze skrótu dla gier
Zwiększają funkcjonalność klawiatury - wystarczy przypisać funkcje lub makra do dowolnego klawisza i uruchomić swoje ulubione gry czy załadować profile naciskając jeden klawisz.

MSI Gaming Device Port
Złącze to zostało zoptymalizowane w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszą transmisję danych pomiędzy komputerem, a wysokiej klasy gamingowymi urządzeniami peryferyjnymi. W ten sposób można w pełni wykorzystać ich szybkość oraz czułość.

AMD Crossfire
Gamingowe płyty główne firmy MSI zapewniają pełne wsparcie dla technologii wykorzystania wielu kart graficznych (Multi GPU) i oferują optymalne rozmieszczenie załączy PCI tak, aby zainstalowane w komputerze karty graficzne miały pod względem termicznym jak najlepsze warunki pracy.

MSI Gaming Device Port AMD Crossfire
złącze M.2

Błyskawiczny rozruch i wczytywanie gier
Złącza Turbo M.2 oraz SATA

Turbo M.2
Dzięki interfejsowi M.2 PCI Express Gen3 x4 mogącemu przesyłać dane z szybkością do 32 GB/s, możesz cieszyć się błyskawicznym uruchamianiem systemu oraz szalenie szybkim ładowaniem aplikacji i danych - system Turbo M.2 jest ponad 5 razy szyby od typowego połączenia realizowanego za pośrednictwem magistrali SATA III!

X-Boost
Po włączeniu, funkcja X-Boost automatycznie wykrywa napędy SSD i optymalizuje ich pracę. Dzięki temu komputer będzie pracował nie tylko bardzo szybko, ale również zmaksymalizowana zostanie wydajność zainstalowanej w nim pamięci masowej.

SATA
MSI zadbało o to, aby każda płyta główna wyposażona była w wystarczająca liczbę portów SATA służących do podłączania dysków twardych, na których można przez dłuższy czas składować duże pliki czy kopie zapasowe systemu.

MSI B350 TOMAHAWK Turbo M.2 SATA
głośniki stereo

Dźwięk, który wciągnie Cię do gry
Technologia Audio Boost

System Audio Boost został opracowany z myślą o stworzeniu wysokiej jakości urządzeń audio z wbudowanym wzmacniaczem, które oferują graczom wyraźną przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywki.

Nahimic Sound Technology
Unikatowe funkcje, w tym system wizualnego śledzenia dźwięku Sound Tracker, który na ekranie w grze wskazuje miejsce skąd dochodzi robiony przez wrogów hałas, rzeczywiście pozwolą uzyskać Ci znaczną przewagę na wirtualnym polu bitwy.

Oddzielne warstwy audio
Wykorzystując oddzielne warstwy na płytce drukowanej dla lewego i prawego toru sygnału audio zapewniono wyjątkowo czystą i nieskazitelną jakość dźwięku dla obu kanałów.

Redukcja trzasków
Chroni uszy przed denerwującymi, głośnymi trzaskami pojawiającymi się po podłączeniu lub odłączeniu urządzeń do komputera bądź podczas jego wyłączania i włączania.

Dedykowany procesor dźwięku
System Audio Boost korzysta wysokiej jakości ekranowanego procesora dźwięku HD audio, który jest w ten sposób chroniony przed mogącymi się pojawić zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI).

Kondensatory audio Chemi-Con
Dzięki nim zapewniono studyjną jakość, wyjątkowy realizm i niezwykłą akustykę odtwarzanego na słuchawkach dźwięku.

Pozłacane złącza audio
Dzięki nim można uzyskać najlepszy, możliwy do osiągnięcia sygnał wyjściowy, który charakteryzuje się mniejszym prawdopodobieństwem powstania zniekształceń.

MSI B350 TOMAHAWK Audio Boost
internet

Zdominuj gry online dzięki niskim opóźnieniom
Technologia MSI® GAMING LAN

Przygotuj się do tego, aby zniszczyć swoich wrogów na wirtualnym polu bitwy z technologią MSI® GAMING LAN. Dzięki starannie dobranym oraz wyselekcjonowanym komponentom, technologia ta eliminuje opóźnienia i zapewnia najlepsze możliwe doznania w grach online, a oprogramowanie MSI GAMING LAN Manager automatycznie klasyfikuje i ustala priorytety dla wrażliwych na opóźnienia gier online.

Dzięki wykorzystaniu wydajnej karty sieciowej Intel® LAN, procesor może być w trakcie pracy znacznie efektywniej wykorzystywany, co bezpośrednio przekłada się na uzyskiwanie znacznie większej liczby FPS-ów podczas gry.

MSI® GAMING LAN
pamięć RAM

Niezrównana wydajność pamięci
Technologia DDR4 Boost

Zoptymalizowane ścieżki i w pełni odizolowane obwody podsystemu pamięci RAM zapewniają doskonałą stabilność oraz wydajność płyty głównej. Nie musisz więc się już martwić o to, że twój system będzie się zawieszał podczas grania.

Udoskonalenia techniczne związane z technologią DDR4 Boost pozwalają zwiększyć stabilność pracy systemu przy wyższych prędkościach taktowania pamięci - ciesz się dodatkowym wzrostem wydajności.

MSI B350 TOMAHAWK DDR4 Boost
usb

Zmaksymalizuj wydajność urządzeń USB
Szybko i bezpiecznie ładuj podłączone urządzenia

MSI oferuje szeroką gamę opcji związanych z podłączaniem sprzętu USB, które pozwalają zwiększyć wydajność urządzeń USB 3.1, zapewniając tym samym błyskawiczny transfer danych z prędkością do 10 Gb/s! Połącz korzyści płynące z wysokiej wydajności interfejsu USB 3.1 i wygodę użytkowania dwustronnego, symetrycznego złącza USB Type-C.

Po włączeniu, funkcja X-Boost automatycznie optymalizuje podłączone do komputera urządzenia pod kątem uzyskania jeszcze wyższych prędkości transferu danych i może zwiększyć wydajność pracy urządzeń USB nawet do 20%, co pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu podczas przesyłania danych.

Porty USB obsługujące tryb MSI Super Charger pozwalają na znacznie szybsze naładowanie każdego podłączonego do nich urządzenia. Nie musisz się przy tym martwić o szkody, jakie mogą wyrządzić wadliwie działające urządzenia USB - znajdujące się na płytach głównych MSI porty USB zostały zabezpieczone specjalnym zestawem układów scalonych, które chronią i zapobiegają powstawaniu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD).

MSI B350 TOMAHAWK USB 3.0
bezpieczeństwo ochrona

Najwyższa jakość i wytrzymałość dla graczy
Komponenty 4. klasy militarnej

MSI B350 TOMAHAWK wyposażono we wzmacniane złącze PCIe. Dzięki uzbrojeniu go w większą liczbę punktów lutowniczych, slot jest zabezpieczony przed uszkodzeniem i przez to daje możliwość montażu w nim nawet ciężkich, nowoczesnych kart graficznych. Metalowa osłona Steel Armor chroni sygnały przesyłane magistralą przed zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI). Ponadto firma MSI do produkcji swoich urządzeń wykorzystuje komponenty 4. klasy militarnej (Military Class 4):

Kondensatory DARK CAP
To kluczowy element niezbędny do produkcji wysokiej klasy płyt głównych. Kondensatory DARK CAP charakteryzują się niską zastępczą rezystancją szeregową (Equivalent Series Resistance – ESR) i zwiększoną do ponad 10 lat żywotnością.

Dławiki DARK CHOKE
W dławikach Dark Choke specjalna konstrukcja rdzenia pozwala obniżyć temperaturę pracy przy zachowaniu wysokiej wydajności prądowej, lepszej efektywności energetycznej i stabilności.

Military Class 4
ustawienia

BIOS zoptymalizowany dla gamingu
Łatwa kontrola nad podzespołami komputera

CLICK BIOS 5 zapewnia łatwy dostęp do profili pamięci, które pozwalają zoptymalizować wewnętrzne timingi modułów i prędkość ich działania, a co za tym idzie, uzyskać maksymalną stabilność i wydajność w grze.

Bezpiecznie podkręcenie procesora za pomocą jednego przycisku dostępnego w aplikacji MSI Game Boost, umożliwia bardzo szybko uzyskać tak potrzebną w wymagających grach i aplikacjach, dodatkową wydajność.

Click BIOS 5

 


Specyfikacja

Obsługiwane rodziny procesorów AMD Ryzen
Gniazdo procesora Socket AM4
Chipset AMD B350
Typ obsługiwanej pamięci DDR4-3200 MHz
DDR4-2933 MHz
DDR4-2666 MHz
DDR4-2400 MHz
DDR4-2133 MHz
Ilość banków pamięci 4 x DIMM
Wewnętrzne złącza SATA III (6 Gb/s) - 4 szt.
M.2 - 1 szt.
PCIe 3.0 x16 - 1 szt.
PCIe 2.0 x16 - 1 szt.
PCIe 2.0 x1 - 2 szt.
PCI - 2 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
Front Panel Audio
Zewnętrzne złącza DVI-D - 1 szt.
VGA (D-Sub) - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
RJ45 (LAN) - 1 szt.
USB Type-C - 1 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 3 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
PS/2 klawiatura/mysz - 1 szt.
Audio jack - 6 szt.
Obsługa ukladów graficznych w procesorach Tak
Układ audio Realtek ALC892
Dodatkowe informacje Wsparcie dla RAID
Format ATX
Szerokość 243 mm
Wysokość 304 mm
Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja sprzedawcy)

Opinie

Średnia ocena 5,07 (15 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
60,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
26,67%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
13,33%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Płyta niezła ale jak na razie biosy są mocno niedopracowane.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Cena/jakość bardzo dobra, główna bolączka to biosy, ale aktualizacje wychodzą co kilka do kilkunastu dni, więc jest nadzieja na poprawę. Używam z pamięciami Corsair 3200Mhz, niestety ustawiają się na 2133Mhz, próby podkręcenia, powodują Bootloop.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Fajna, jednak nie działa z pamięcią corsair lpx 2x4 (komp się nie włącza)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra sekcja zasilania, ryzen 1200 udało mi się podkręcić do 4 ghz, solidna konstrukcja z niezłym designem, przydałby się jeszcze jeden port ps/2

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Zamontowałem na płycie pamięc Adata i udało się załadować profil Axmp i uzyskać taktowanie 3000 mhz.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam.Może na początku były problemy z biosami ale częste aktualizacje rozwiązały większość problemów

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Bardzo dobra płyta

Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Mi trafił się chyba wadliwy egzemplarz. Płyta nie bootuje w 80% przypadków. Przy ponownym uruchamianiu PC zamraża się i odpala dopiero bo resetowaniu CMOS'a. Mam problemy z wejściem do BIOS - aktualnie ją zwracam...

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta bardzo fajna, nie mogę wyłączyć ledów i bios jest oporny.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Płyta super miałem obawy co do Biosa że będą z nim problemy aczkolwiek jak na ten moment wszystko działa jak potrzeba ramy czyta dobrze itp.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Konkretna płyta za niewielkie hajsy. Działa prawidłowo, prosty montaż. Warto.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Rewelacyjna płytka :)

Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta główna całkowicie nieprzygotowana do obecnego rynku pamięci Ram. W specyfikacji powinna działać z pamięcią 3200, w rzeczywistości nie uruchamia się , ogromne problemy trzeba kombinować z kościami slotami, aktualizować bios. Szkoda czasu i atłasu. Nie polecam aktualizować biosu przez Live update, płyta potrafi zdechnąć.
x-kom

Jeśli z Twoim produktem występują jakiekolwiek problemy, prosimy o kontakt: serwis@x-kom.pl lub pod numerem 34 377 00 30. Nasz konsultant pomoże rozwiązać zaistniałe trudności techniczne.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
X kom spisał się na medal. Wraz z w/w płytą kupiłem procesor i inne części, x-kom zaktualizował mi BIOS dzięki czemu Ryzen 2400G śmiga na niej bezproblemowo z pamięciami Corsair 16GB 3000MHz Vengeance LPX 2x 8GB CMK16GX4M2L3000C15 ->Memory Try it! @3200Mhz CL 16. Aktualnie wgrałem BIOS z marca 2018, wszystko ok. Procek @ 3.8 Ghz 1.4v // iGPU @1500Mhz 1.2v, polecam :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Podświetlenie jest akcentem i fajnie prezentuje się w obudowie ze szkłem. Jedyny minus MOBO to ubogie opcje w zarządzaniu napięciami w BIOS-ie.