Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
17 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Do porównania
MSI H310-F PRO - 422489 - zdjęcie
MSI H310-F PRO - 422489 - zdjęcie 1
MSI H310-F PRO - 422489 - zdjęcie 2
MSI H310-F PRO - 422489 - zdjęcie 3
MSI H310-F PRO - 422489 - zdjęcie 4
MSI H310-F PRO - 422489 - zdjęcie 5
MSI H310-F PRO - 422489 - zdjęcie 1
MSI H310-F PRO - 422489 - zdjęcie 2
MSI H310-F PRO - 422489 - zdjęcie 3
MSI H310-F PRO - 422489 - zdjęcie 4
MSI H310-F PRO - 422489 - zdjęcie 5
Drukuj
Do porównania

MSI H310-F PRO

od: MSI|kod x-kom: 422489
  • Obsługiwane procesory:Intel Core i7, Intel Core i5, Intel Core i3
  • Format:ATX
  • Gniazdo procesora:Socket 1151
  • Chipset:Intel H310
specyfikacja MSI H310-F PRO
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
Drukuj
płyta główna

MSI H310-F PRO
Zoptymalizowana pod kątem wydobywania kryptowalut

MSI H310-F PRO to płyta główna zoptymalizowana pod kątem wydobywania kryptowalut, takich jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum i innych. Wyposażono ją w więcej slotów PCI, dzięki czemu można zainstalować na nich jednocześnie wiele kart graficznych. Zoptymalizowany moduł zasilania oraz specjalne funkcje w BIOS-ie zapewniają solidny system do długodystansowego kopania walut w celu zmaksymalizowania wydajności w ich wydobywaniu.

Płyta główna gwarantuje pełne wykorzystanie możliwości wielordzeniowych procesorów Intel® Coffee Lake 8. i 9. Generacji. Model ten charakteryzuje się najwyższą, światowej klasy wydajnością oraz wytrzymałością.

MSI H310-F PRO Zoptymalizowana pod kątem wydobywania kryptowalut
wytrzymałość

Mocniejsza od stali
Jakość i ochrona

Za sprawą rygorystycznych testów jakości przeprowadzanych w najbardziej ekstremalnych warunkach, firma MSI może zagwarantować, że płyta główna, którą otrzymają do swoich rąk użytkownicy, jest niezawodnym profesjonalnym urządzeniem o wyjątkowej, wysokiej jakości.

Podwójne zabezpieczenie ESD z podwójną warstwą uziemiającą znajdującą się dookoła otworów montażowych, zapobiega powstawaniu wyładowań elektrostatycznym (ESD), chroniąc tym samym płytę główną przed uszkodzeniami.

Złącza MSI PCI Express Steel Slots uzbrojone są w większą liczbę punktów lutowniczych, które łączą je z płytą główną. Dzięki temu, pod względem mechanicznym, fizyczne połączenie gniazd PCI-E z płytą główną jest znacznie bardziej wytrzymałe, co zapobiega możliwości uszkodzenia i wyłamania slotów po montażu w nich ciężkich kart graficznych. Steel Slots chroni również przesyłane magistralą PCI Express sygnały przed zakłóceniami elektromagnetycznymi, dzięki czemu komputer pracuje bardziej stabilnie.

MSI H310-F PRO Mocniejsza od stali
oszczędność

Znakomita maszyna górnicza
Obsługa bezdyskowego rozruchu

MSI H310-F PRO obsługuje niewiarygodną liczbę 13 procesorów graficznych, dwa dedykowane załącza Molex i do pięciu 24-pinowych złączy zasilania, dzięki czemu jest to najłatwiejsze w implementacji i najwygodniejszego rozwiązanie dla Twojej platformy wydobywczej.

Płyty główne z serii MSI Mining obsługują również bezdyskowych rozruch. W bezdyskowych środowisku rozruchowym górnicy nie muszą instalować systemu operacyjnego dla każdej maszyny górniczej i w ten sposób mogą oszczędzić pieniądze, które przeznaczone były na zakup dysków twardych. Co więcej, jest to najlepszy sposób zabezpieczenie i przechowywanie Twojej kryptowaluty.

MSI H310-F PRO Znakomita maszyna górnicza Obsługa bezdyskowego rozruchu
kabel

Niezależne zasilanie gniazd
Kondensator odsprzęgający

H310-F PRO wyposażona jest w 2 dedykowane, 4-pinowe złącza zasilania, które zapewniają czyste i wydajne zasilanie dla każdego slotu PCIE. Za sprawą tych dodatkowych złączy zasilania, procesory graficzne pracować niezawodnie w trybie 24/7, dzięki czemu możesz maksymalizować wskaźniki megahash. Ponadto płytę wyposażono w dedykowane kondensatory dla każdego gniazda PCI-E, dzięki czemu oferuje ona bardziej stabilne i wygładzone napięcie zasilania dla procesorów graficznych.

Kondensator odsprzęgający - charakteryzuje się niską zastępczą rezystancją szeregową i zwiększoną żywotnością wynoszącą ponad 10 lat.

MSI H310-F PRO Niezależne zasilanie gniazd
zasilanie

Wsparcie dla 24-pinowych złączy
5X synchronizacja zasilania

Płyty główne z serii MSI Mining obsługują do 5 złączy zasilania, dzięki czemu można dostarczyć lepsze zasilanie zarówno dla płyty głównej, jak i procesorów graficznych. Za sprawą wyjątkowych adapterów MSI możesz z łatwością połączyć płytę do wszystkich zasilaczy i natychmiast uruchomić swoje urządzenie wydobywcze.
*bez połączenia łańcuchowego, bootowanie z pięcioma zasilaczami odbywa się bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia.

MSI H310-F PRO Wsparcie dla 24-pinowych złączy
dioda led

Funkcja Mining Guard
Zarządzenie płytą główną bez monitora

Płyty główne z serii MSI Mining oferują mnóstwo narzędzi, które zapewniają użytkownikom natychmiastową pomoc w usuwaniu usterek, nawet bez potrzeby podłączania do górniczej maszyny wyświetlacza.

H310-F PRO charakteryzuje się dostosowanym do wydobywania kryptowalut „górniczym” BIOS-em i wbudowanym systemem wykrywaniem slotów. Jedno kliknięcie w tryb wydobywania Mining mode, pozwala zmaksymalizować uzyskiwane wskaźniki megahash, a to dzięki wyjątkowym ustawieniom BIOS-u MSI.

  • Przyciski Power / Reset / Clear CMOS - umożliwiają natychmiastowe resetowanie i włączanie/wyłączanie systemu.
  • Funkcja EZ Debug LED - diody LED wskażą Ci źródło problemów tak, abyś dokładnie wiedział, gdzie szukać przyczyn nieprawidłowej pracy komputera. W ten sposób będziesz mógł szybko uruchomić go ponownie.
  • Dioda MINING LED - „górnicza” dioda LED wskazująca status każdego z gniazd PCIE. W ten sposób, rzucając tylko okiem na płytę główną, która wykorzystywana jest do kopania kryptowalut, można szybko sprawdzić stan każdego procesora graficznego.
MSI H310-F PRO Funkcja Mining Guard
internet

Stabilna, bezpieczna i szybka sieć LAN
Układ sieciowy Intel®LAN z technologią LAN Protect

MSI H310-F PRO posiada najwyższej jakości rozwiązania sieciowe, które bez problemu, z wyjątkową niezawodnością, są w stanie pracować w trybie 24/7, nawet podczas ciągłego przesyłania dużych ilości danych. Karta sieciowa Gigabit LAN, została zoptymalizowana pod kątem wyjątkowej wydajności w zastosowaniach profesjonalnych i multimedialnych. Dzięki temu zintegrowana jest w stanie zagwarantować bezpieczne, stabilne i szybkie połączenie z siecią. Płytę główną wyposażono również w 15-kilowoltowy system zabezpieczający komputer przed przepięciami z sieci LAN, które to przepięcia mogą pochodzić od wyładowań atmosferycznych lub od ładunków elektrostatycznych.

MSI H310-F PRO Stabilna, bezpieczna i szybka sieć LAN
chłodzenie

W pełni sterowalne złącza wentylatorów
Obsługa trybu DC/PWM

Płyty główne MSI umożliwiają zarządzanie szybkością pracy i związaną z nią temperaturą dla wszystkich systemowych wentylatorów, a także dla wszystkich wentylatorów odpowiedzialnych za chłodzenie procesora. W ten sposób zapewniono użytkownikowi pełną kontrolę nad ustawieniami wentylatorów pozwalającymi na chłodną i jednocześnie cichą pracę całego systemu komputerowego.

Złącza wentylatorowe automatycznie wykrywają podłączone do nich wentylatory działające w trybie DC lub PWM. Optymalnie dostrajają ich prędkość obrotową i jednocześnie ograniczają generowany przez nie hałas. Wykorzystanie zjawiska histerezy pozwala płynnie zwiększać prędkość obrotową wentylatorów, dzięki czemu zagwarantowano cichą pracę systemu.

MSI H310-F PRO W pełni sterowalne złącza wentylatorów Obsługa trybu DC/PWM

 

Przedłuż gwarancję i nie martw się o koszty napraw

Skorzystaj z opcji ochrony po gwarancji, co pozwoli Ci spać spokojnie nawet 5 lat od zakupu. W razie awarii - już po ustaniu gwarancji producenta - Ty wciąż naprawisz sprzęt za darmo. Nie musisz nawet wychodzić z domu, bo szkodę zgłosisz telefonicznie lub mailowo. Uszkodzone urządzenie odbierze od Ciebie kurier i prześle je do autoryzowanego serwisu, a potem naprawione dostarczy pod Twoje drzwi. Sprawdź szczegóły tutaj lub skontaktuj się z naszymi doradcami pod numerem telefonu 34 377 00 40.

Specyfikacja

Obsługiwane rodziny procesorów
Intel Core i7
Intel Core i5
Intel Core i3
Gniazdo procesora
Socket 1151 (Intel Core 8 i 9 gen.)
Chipset
Intel H310
Typ obsługiwanej pamięci
DDR4-2666 MHz
DDR4-2400 MHz
DDR4-2133 MHz
Liczba banków pamięci
2 x DIMM
Maksymalna wielkość pamięci RAM
32 GB
Architektura pamięci
Dual-channel
Wewnętrzne złącza
SATA III (6 Gb/s) - 4 szt.
PCIe 3.0 x16 - 1 szt.
PCIe 2.0 x1 - 12 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 1 szt.
USB 2.0 - 1 szt.
Zewnętrzne złącza
DVI-D - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
RJ45 (LAN) - 1 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt.
USB 2.0 - 4 szt.
PS/2 klawiatura/mysz - 1 szt.
Audio jack - 3 szt.
Obsługa RAID
Nie obsługuje
Obsługa układów graficznych w procesorach
Nie
Układ audio
Realtek ALC887
Łączność bezprzewodowa
Nie
Format
ATX
Szerokość
225 mm
Wysokość
305 mm
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod x-kom
422489

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Płyta główna Socket 1151 MSI H310-F PRO
☆☆☆☆☆☆