Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Ostatnie sztuki
Fibaro Wall Plug z miernikiem energii (HomeKit) - 437994 - zdjęcieFibaro Wall Plug z miernikiem energii (HomeKit) - 437994 - zdjęcie
Fibaro Wall Plug z miernikiem energii (HomeKit) - 437994 - zdjęcie 1Fibaro Wall Plug z miernikiem energii (HomeKit) - 437994 - zdjęcie 1
Fibaro Wall Plug z miernikiem energii (HomeKit) - 437994 - zdjęcie 1Fibaro Wall Plug z miernikiem energii (HomeKit) - 437994 - zdjęcie 1
Drukuj

Fibaro Wall Plug z miernikiem energii (HomeKit)

od: Fibaro|kod producenta: FGBWHWPE-102 Apple HomeKit|kod x-kom: 437994
  • Zarządzanie:Aplikacja mobilna
  • Funkcje:Zdalne zarządzanie, Harmonogramy zasilania, Statystyki zużycia energii, Zarządzanie głosem
  • Wymagania:iOS
  • Dodatkowe informacje:Wskaźnik LED poboru mocy
specyfikacja Fibaro Wall Plug z miernikiem energii (HomeKit)
Przewiń do pełnej specyfikacji
239,00 zł
1
Drukuj
energia

FIBARO Wall Plug

FIBARO Wall Plug to niezwykle funkcjonalne urządzenie w formie przejściówki podłączanej bezpośrednio do dowolnego gniazda zasilającego, które znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcesz w wygodny i bezobsługowy sposób zdalnie zarządzać swoimi urządzeniami elektrycznymi.

Fibaro Wall Plug z miernikiem energii (HomeKit) FGBWHWPE-102 Apple HomeKit
łatwa obsługa

Stylowy i przyjazny design

FIBARO Wall Plug został zaprojektowany z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Precyzja wykonania, najwyższa jakość podzespołów oraz nowoczesny design tworzą całość, która zachwyca pięknem i urzeka niezawodnością.

Wall Plug nie wymaga żadnego montażu, czy posiadania jakichkolwiek narzędzi ani wiedzy o elektryce. Wystarczy wyjąć go z pudełka, włożyć do gniazdka elektrycznego i wpiąć do niego dowolne urządzenie elektryczne.

Fibaro Wall Plug Design
wydajność

Współpracuje z Apple HomeKit

FIBARO Wall Plug jest zgodny z systemem Apple HomeKit, oferującym prostą i bezpieczną technologię sterowania domem. Platforma dostarcza zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa, włączając w to szyfrowanie end-to-end oraz uwierzytelnienie pomiędzy urządzeniami współpracującymi z HomeKit a Twoim iPhone’m lub iPadem.

Jeżeli korzystasz z Apple TV lub iPada ustawionymi jako ‘home hub’, to urządzeniami dostępnymi w Apple HomeKit możesz sterować zdalnie. Siri natomiast rozpozna komendy i status urządzeń współpracujących z HomeKit w Twoim domu.

Fibaro Wall Plug Apple HomeKit
smartfon

Aplikacja mobilna FIBARO

Wall Plug może obsługiwać niemal każde urządzenie elektryczne zasilane z gniazdka. Natomiast mobilna aplikacja pozwala zarządzać FIBARO Wall Plug z dowolnego miejsca na świecie. Możesz więc włączać urządzenia i monitorować ich pracę, będąc setki kilometrów od domu. Aby dodać dowolne urządzenie FIBARO współpracujące z Apple HomeKit do systemu, wystarczy wprowadzić lub zeskanować jego kod.

Fibaro Wall Plug Aplikacja mobilna
ustawienia

Zarządzanie podłączonymi urządzeniami

FIBARO Wall Plug jest jedynym w swoim rodzaju miniaturowym włącznikiem, pozwalającym na rzeczywistą kontrolę ilości poboru mocy. Kryształowy pierścień LED informuje domowników kolorowym światłem o aktualnym obciążeniu podłączonego urządzenia elektrycznego. Całkowite zużycie energii urządzeń podłączonych do Wall Plug jest stale monitorowane i raportowane.

Nie każde urządzenie musi pracować ciągle. Ustawienie harmonogramu sprawi, że urządzenie włączy się lub wyłączy w odpowiednich porach, dostosowanych do Twojego trybu dnia. Ustawiając określony czas pracy, zapewnisz sobie nie tylko komfort, ale też bezpieczne korzystanie z wielu elektrycznych urządzeń AGD.

Fibaro Wall Plug Zarządzanie urządzeniami
bezpieczeństwo ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

FIBARO dba o bezpieczeństwo w każdym możliwym wymiarze. Dzięki zastosowaniu specjalnej osłony, konstrukcja Wall Plug wyklucza przypadkowy kontakt z elektrycznością. Co równie ważne, posiada także zabezpieczenie przeciwobciążeniowe oraz rozpozna, gdy podpięte urządzenie nie pracuje prawidłowo.

FIBARO Wall Plug może reagować odpowiednio do zaistniałej sytuacji: automatycznie odłączyć zasilanie lub poinformować Cię o usterce. W ten sposób nie będziesz zaskoczony, kiedy wrócisz do domu.
Limituj dostęp do elektroniki według uznania z użyciem Wall Plug. Zdalnie decyduj, kiedy Twoje pociechy mogą korzystać z podłączonych urządzeń, takich jak komputer lub telewizor. Możesz ustalić stałe dzienne harmonogramy dostępności TV czy komputera lub doraźnie kontrolować ich działanie.

Fibaro Wall Plug Bezpieczeństwo

Dokonaj najlepszego wyboru

Przekonaj się, co czyni FIBARO Wall Plug tak wyjątkowym urządzeniem, ogladając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Funkcje
Zdalne zarządzanie
Harmonogramy zasilania
Statystyki zużycia energii
Zarządzanie głosem
Zarządzanie
Aplikacja mobilna
Kompatybilność
Smartfony
Tablety
Wymagania systemowe
iOS
Dodatkowe informacje
Wskaźnik LED poboru mocy
Wysokość
43 mm
Szerokość
43 mm
Głębokość
64 mm
Kolor
Biały
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
FGBWHWPE-102 Apple HomeKit
Kod x-kom
437994

Opinie

Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze