Drukuj
Do porównania
ASUS ROG Delta - 455589 - zdjęcie
ASUS ROG Delta - 455589 - zdjęcie 1
ASUS ROG Delta - 455589 - zdjęcie 2
ASUS ROG Delta - 455589 - zdjęcie 3
ASUS ROG Delta - 455589 - zdjęcie 4
ASUS ROG Delta - 455589 - zdjęcie 5
ASUS ROG Delta - 455589 - zdjęcie 1
ASUS ROG Delta - 455589 - zdjęcie 2
ASUS ROG Delta - 455589 - zdjęcie 3
ASUS ROG Delta - 455589 - zdjęcie 4
ASUS ROG Delta - 455589 - zdjęcie 5
Drukuj
Do porównania

ASUS ROG Delta

od: ASUS|kod producenta: 90YH00Z1-B2UA00|kod x-kom: 455589
  • Pasmo przenoszenia:20 ~ 40000 Hz
  • Mikrofon:Tak
  • Łączność:Przewodowa
  • Złącze:USB TYPE-C - 1 szt.
specyfikacja ASUS ROG Delta
Przewiń do pełnej specyfikacji
969,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
słuchawki z mikrofonem

Słuchawki Asus ROG DELTA

ROG Delta to pierwszy na świecie zestaw słuchawkowy do gier z wiodącym w branży, hi-fi grade ESS 9218 quad DAC, który zapewnia nienagannie czysty i szczegółowy dźwięk, aby dać graczom przewagę, której potrzebują do wygrania. ROG Delta wyposażony jest w złącze USB-C i posiada przejściówkę na USB 2.0, umożliwiając grę na komputerze, konsoli i urządzeniu mobilnym bez konieczności zmiany zestawu słuchawkowego.

ROG DELTA
głośniki stereo

Usłysz każdy detal

Hi-fi ESS 9218 Quad-DAC zapewnia bezstratne przetwarzanie dźwięku, a każdy przetwornik DAC poświęca swoją moc obliczeniową na podzbiór słyszalnego zakresu częstotliwości, od niskich, średnich, wysokich do bardzo wysokich. Cztery sygnały są następnie łączone, co daje wyraźniejszy dźwięk z imponującym SNR 127 dB, który jest znacznie wyższy niż jakiekolwiek inne urządzenie na rynku. W rezultacie możesz słyszeć i umieszczać dźwięki w grze z najwyższą dokładnością, pozwalając ci precyzyjnie ocenić odległość wroga, kierunek kroków, miejsca postrzałowe i wiele więcej.

Hi-fi ESS 9218 Quad-DAC
technologia

Technologia Hyper-Grounding

Hyper-Grounding to wyjątkowa technologia ROG, która wykorzystuje wielowarstwową płytkę drukowaną i specjalną konstrukcję układu, aby zapobiegać zakłóceniom elektromagnetycznym, dając czysty, pozbawiony szumów dźwięk. Dzięki tej innowacyjnej technologii ROG Delta to pierwszy na świecie zestaw słuchawkowy do gier z oświetleniem RGB, który może zawierać przetwornik ESS Quad DAC i wykorzystać pełen potencjał, aby zapewnić graczom bogaty, potężny dźwięk, którego nie mają inne zestawy słuchawkowe do gier.

Hyper-Grounding
aktywnośćredukcja szumów

Wysoki SNR w grach FPS

Stosunek sygnału do szumu jest krytyczną specyfikacją dla zestawów słuchawkowych do gier, zwłaszcza w grach FPS. Wyższy współczynnik SNR pozwala precyzyjnie określić pochodzenie kroków wroga lub wyostrzyć lokalizację ognia lub eksplozji na polu bitwy. Dzięki konstrukcji quad-DAC, Delta ROG jest w stanie osiągnąć niespotykany stosunek sygnału do szumu na poziomie 127 dB, poziom nieosiągalny przez zestawy słuchawkowe do gier single-DAC.

Wysoki SNR
subwoofer

Czysty bass

Dzięki Delta ROG, ekskluzywne sterowniki ASUS Essence zostały zaktualizowane za pomocą technologii Audio Signal Diversion, dając im okrągłą ścianę, która pomaga oddzielać dźwięki o wysokiej, niskiej i średniej częstotliwości, redukując zakłócenia między zakresami częstotliwości, aby uzyskać czystszy i czystszy dźwięk. Dodatkowo, sterowniki mają szerokie pasmo przenoszenia od 20 Hz do 40 kHz, aby zapewnić niesamowicie mocny bas i zoptymalizowany dźwięk w grach.

Czysty bass
podświetlana klawiatura

Podświetlenie RGB

Pokaż swój styl za pomocą dostosowywanego oświetlenia Aura RGB. Delta ROG zostawia za sobą jednowymiarowe oświetlenie jako pierwszy na świecie zestaw słuchawkowy do gier, w którym zastosowano tęczowe okrągłe oświetlenie RGB. Ten urzekający efekt oferuje siedem niezależnych stref oświetlenia. Wybieraj spośród ponad 16,8 miliona kombinacji kolorów i sześciu gotowych efektów świetlnych.

Podświetlenie RGB
smukłość

Doskonały kształt

Delta ROG ma ergonomiczne miseczki uszne w kształcie litery D, które lepiej pasują do kształtu ludzkiego ucha niż owalne nakładki na uszy, zmniejszając niepotrzebny obszar kontaktu o 20% dla wygodniejszego dopasowania, zwłaszcza gdy zestaw słuchawkowy jest noszony przez długi okres czasu.

Doskonały kształt
łatwa obsługa

Kontrola w zasięgu Twoich rąk

Intuicyjne przyciski sterujące na muszli słuchawkowej umożliwiają natychmiastowe sterowanie głośnością i oświetleniem RGB, a wytrzymały przycisk kołyskowy umożliwia łatwe wyciszenie mikrofonu podczas gry.

Kontrola w zasięgu Twoich rąk
mikrofon

Czysta komunikacja

Delta ROG dostarczana jest z odłączanym, jednokierunkowym mikrofonem, dostosowanym specjalnie do wyraźnej komunikacji głosowej. Wskaźnik na końcu wysięgnika miga na czerwono, gdy mikrofon jest wyciszony, co pozwala łatwo sprawdzić stan mikrofonu.

jednokierunkowy mikrofon

 

Specyfikacja

Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
20 ~ 40000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Wbudowany mikrofon
Tak
Typ mikrofonu
Jednokierunkowy
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-40 dB
Łączność
Przewodowa
Złącze
USB TYPE-C - 1 szt.
Długość kabla
1,5 m
Kolor
Czarny
Dodatkowe informacje
Podświetlane nauszniki
Kompatybilne z PlayStation 4
Kompatybilne z Nintendo Switch
Kompatybilne z Windows
Kompatybilne z Mac OS
Waga
387 g
Dołączone akcesoria
Adapter z USB-C na USB-A
Dopinany mikrofon
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
90YH00Z1-B2UA00
Kod x-kom
455589

Rekomendowane akcesoria

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Słuchawki dla graczy ASUS ROG Delta
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł