Popularne tematy
Skontaktuj się z nami
Działa OK
Zwyczajna dobra przejściówka.
Jest Ok
urządzenie ogólnie nie działa, od razu po wyjęciu z opakowania sprawdzanie na liczne sposoby. Nie polecam nawet nie zgłaszam reklamacji
Maciej, dziękujemy za opinię. Przykro nam z powodu opisanych niedogodności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem: 34 377 00 30 lub adresem: serwis@x-kom.pl. Chętnie pomożemy.
Przejściówka psuje dane EDID (uniemożliwiając wykorzystanie prawidłowych rozdzielczości wyświetlacza) i wywołuje miganie ekranu.
Kamil, przykro nam z powodu opisanych niedogodności — nie odnotowaliśmy wcześniej podobnych zgłoszeń.
Spróbuj ustawić manualnie rozdzielczość i odświeżanie ekranu w ustawieniach swojej karty graficznej zgodnie ze specyfikacją monitora. W razie dalszego występowania problemu — skontaktuj się z naszym Serwisem pod numerem: 34 377 00 30 lub adresem: serwis@x-kom.pl. Postaramy się pomóc.