Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
20 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Xbox DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa - 715140 - zdjęcie
Xbox DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa - 715140 - zdjęcie 1
Xbox DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa - 715140 - zdjęcie 2Xbox DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa - 715140 - zdjęcie 2
Xbox DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa - 715140 - zdjęcie 1Xbox DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa - 715140 - zdjęcie 1
Xbox DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa - 715140 - zdjęcie 2Xbox DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa - 715140 - zdjęcie 2

Xbox DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa

od: Xbox|kod producenta: 5060528037099 / CENEGA|kod x-kom: 715140
  • Platforma:Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox One
  • Wersja:Polska, Angielska
  • PEGI:7+
  • Tryb gry:Jednoosobowa
109,00 zł
1
Możesz kupić maks. 1 szt. na osobę
Możesz kupić maksymalnie 1 sztukę tego produktu na osobę albo inny podmiot, ponieważ jego dostępność jest ograniczona. Zobacz co mówi sklepu o ofercie specjalnej, w rozdziale IV, punkcie 18.

Promocja

darmowa dostawa

wszystkich gier

darmowa dostawa
darmowa dostawa
konsola

Gra DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa na Xbox Series X|S i Xbox One

Największy wróg Supermana powraca, by sprawiać kłopoty zwierzakom z Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, Lex Luthor wymyślił plan schwytania wszystkich zabłąkanych zwierząt na całym mieście i umieszczenia ich w swoim nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki... to nie ma znaczenia, Lex chce je wszystkie!

Lex wypuszcza armię LexBotów w całym Metropolis, aby rozpocząć uprowadzanie zabłąkanych. Ten nikczemny plan nie podoba się Krypto i Ace. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i zabrać je do ośrodka adopcyjnego, aby znalazły nowy kochający dom.

DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa Walka
łatwa obsługa

Ulubione postacie fanów

Wykonuj misje w Metropolis i uratuj zabłąkane zwierzątka ze szponów Lexa Luthera. Zwierzęta umieść w Twoim własnym Ośrodku Adopcji Zwierząt Domowych. Zajmij się ich potrzebami i znajdź im odpowiednie domy w Metropolii. Przełączaj się między Krypto i Ace, którzy zagrają w nadchodzącym filmie. Uzyskaj pomoc od Krypto, przyjaciół Ace'a, w tym PB, Mertona i Chipa, i wykorzystaj ich moc, aby pomóc w walce z nemezis Supermana oraz odmianami standardowych wrogów, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć na każdym poziomie.

DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa Latanie
wytrzymałość

Ulepsz swoje moce i sprzęt

Pomóż Chipowi, Mertonowi i PB odblokować nowe i potężne ulepszenia, które pomogą Krypto i Ace w walce z Lexem. Krypto i Ace odblokują nowe umiejętności od swoich kolegów superbohaterów. Każda umiejętność będzie tematycznie dopasowana do postaci uczącej gracza tej umiejętności. Na przykład, puszysty przyjaciel Zielonej Latarni - Chip, da Ace moc wystrzeliwania dużej, trwałej zielonej wiązki światła, która rozwali wszystkich wrogów na swojej drodze. Trzy unikalne umiejętności będą dostępne dla każdej postaci w miarę postępów w grze.

DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa Umiejętności

Dobierz coś dla siebie

Szukasz nowych gier i przydatnych akcesoriów do swojej konsoli? Wybierz interesującą Cię kategorie i zapoznaj się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Specyfikacja

Platforma
Microsoft Xbox Series X
Microsoft Xbox One
Gatunek
Akcji
Zręcznościowe
Edycja gry
Standardowa
Przedział wiekowy (PEGI)
7+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Wersja językowa
Polska (dubbing)
Angielska
Nośnik
Blu-ray
Kod producenta
5060528037099 / CENEGA
Kod x-kom
715140

Opinie