Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie
Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 1
Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 2Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 2
Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 3Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 3
Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 4Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 4
Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 5Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 5
Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 2
Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 3
Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 4
Samsung QE65Q67BAU - 728191 - zdjęcie 5
Samsung QE65Q67BAU
Specyfikacja
Opinie
4,9/5
(19 opinii)
5
Zdjęcia użytkowników (2)
Samsung QE65Q67BAU - Jadwiga
 - Piotr
Opinie użytkowników (19)
Piotr
Potwierdzony zakup
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 43"
Wady: gorsze kąty widzenia w porównaniu do topowych monitorów z matrycami IPS oraz odświeżanie 60Hz. Czerń pod kątem nie jest idealna, ale za to kontrast 3x większy niż typowy monitor, a w rogach ekranu barwy są takie same jak na środku.
TV ma matową powłokę antyodblaskową.
Kolory są piękne i naturalne w trybie PC. Kalibracja fabryczna bardzo dobra.
Gdybym szastał kasą, pewnie wziąłbym 43" Neo QLED QN91B - najwyższy model, bez wad wymienionych wyżej, ma lepszą czerń, odświeżanie 144Hz, matrycowe podświetlenie. Do pracy lepszy niż OLED, niestety tak samo drogi. Druga opcja: Samsung M8. Ale mniejszy, mało gniazd i 800zł droższy.
... Rozwiń dalej
Test
Marcin
Marcin
Potwierdzony zakup
3 lata temu
Póki co, dwa tygodnie użytkowania i telewizor spełnia oczekiwania.... Rozwiń dalej
Dariusz
Dariusz
2 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
#OpiniazPromocjiCashback
#PromocjaSamsungCashBackBig Tv2
#użytkownikSamsung
... Rozwiń dalej
Norbert
Norbert
2 lata temu
Najlepszy telewizor jaki miałem. Moja ulubiona marka. Mam telefon tej marki i jestem bardzo zadowolony z telefonu. Nieduży i niezawodny w każdej okolicznosci. Moim następnym telewizorem na pewno też będzie samsung. Obraz, system czy pilot spełniają moje oczekiwania. 120 Hz matryca też daje radę. Daje solidne 5 na 5 zawsze jestem mile zaskoczony i pełny podziwu dla niskiej ceny a tak dużych możliwości.
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Artur
Artur
#OpiniazPromocjiCashback
#PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Piękne kolory i głębia obrazu. Mały, zgrabny i solarny pilot. Obudowa solidna,
Karolina
Karolina
Jadwiga
Jadwiga
Test Samsung QE65Q67BAU
Adam
Adam
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Maximilian
Maximilian
Godny polecenia... Rozwiń dalej
Aleksander
Aleksander
Miłosz
Miłosz
Jestem zadowolony z zakupu. Dobry telewizor w tej cenie.... Rozwiń dalej
Petr
Petr
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50"
Polecam... Rozwiń dalej
Aleksandra
Aleksandra
Bardzo dobra jakość obrazu.... Rozwiń dalej
Monika
Monika
Jestem zadowolona... Rozwiń dalej
Oliwia
Oliwia
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Janusz Michna
Janusz Michna
Ponad rok temu