Samsung QE75QN85C 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 Dolby Atmos - 1135300 - zdjęcie
Samsung QE75QN85C 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 Dolby Atmos - 1135300 - zdjęcie 1
Samsung QE75QN85C 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 Dolby Atmos
Specyfikacja
Opinie
4,9/5
(28 opinii)
5
Zdjęcia użytkowników (3)
 - Patryk
 - Joanna
 - Wawrzyniec
Opinie użytkowników (28)
Bartek
Bartek
2 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 85"
Bez zastanowienia polecam zakup każdemu kto nie podjął jeszcze decyzji :) !! 85" strzał w 10tkę. Po odpaleniu konsoli przenosimy się do zupełnie innej rzeczywistości.
Jakość wyświetlanego obrazu, jego dynamika i te żywe kolory...
Sprzedający płakał jak sprzedawał :D
#OpiniazPromocjiCashback
... Rozwiń dalej
Kondi
Kondi
2 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Michał
Michał
Potwierdzony zakup
Jedyny, drobny mijus to słabe skalowanie źródeł o słabym sygnale.
... Rozwiń dalej
Paweł
Paweł
Potwierdzony zakup
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Telewizor z porządnymi głośnikami. Świetnie sprawdza się po podłączeniu z konsolą.
Magdalena
Magdalena
Świetny telewizor. Obraz i dźwięk na najwyższym poziomie.... Rozwiń dalej
Mirosław
Mirosław
artur
artur
Ponad rok temu
Super produkt . Polecam !!!... Rozwiń dalej
Tomasz
Tomasz
Ponad rok temu
KUBIX
KUBIX
Marcin
Marcin
Marek
Marek
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 75"
Wybieranie głosowe z pilota nie obsługuje języka polskiego.... Rozwiń dalej
Mateusz
Mateusz
#OpiniaZaCashbackwPromocji #PromocjaSamsungCashbackBigTv4
KRZYSZTOF
KRZYSZTOF
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv3
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Adrian
Adrian