Mikrofon pojemnościowy Rode NT1 5th Gen Black
Rode NT1 5th Gen to rewolucyjny studyjny mikrofon pojemnościowy, który łączy klasyczne brzmienie z nową, innowacyjną technologią. Akcesorium jest wyposażone w wyjście Dual Connect, które oferuje zarówno złącze XLR, jak i USB. Ponadto zapewnia pierwsze na świecie „nieprzesterowywalne” 32-bitowe zmiennoprzecinkowe wyjście cyfrowe, zaawansowane cyfrowe przetwarzanie sygnału i wiele więcej.

Klasyczne brzmienie na najwyższym poziomie
Wyjście cyfrowe NT1 5th Gen ma ultraniskoszumowy przedwzmacniacz o wysokim poziomie wzmocnienia evolution Preamp. Ma również konwersję analogowo-cyfrową w ultrawysokiej rozdzielczości dla uzyskania najwyższej czystości dźwięku. Wbudowany potężny procesor DSP APHEX pozwoli Ci na wykorzystywanie zaawansowanego przetwarzania dźwięku do nagrań, w tym kompresora, bramki szumów, dwustopniowego filtra górnoprzepustowego oraz legendarnych efektów Aural Exciter i Big Bottom.

Rewolucyjna łączność mikrofonu Rode
NT1 5th Gen ma przełomowe wyjście Dual Connect, które oferuje zarówno łączność XLR, jak i USB w jednej obudowie. Pozwoli Ci to na podłączenie mikrofonu do interfejsu audio, miksera, konsolety lub innego sprzętu audio poprzez XLR dla tradycyjnej analogowej obsługi lub bezpośrednio do komputera poprzez USB dla nagrywania typu plug-and-play.
Dodatkowo producent wyposażył mikrofon w NT1 5th Gen wyjścia analogowe, wyjście cyfrowe oraz interfejs audio, dzięki czemu masz pewność, że podłączysz wszystko, czego potrzebujesz

Działanie z aplikacją
Za pośrednictwem dodanych przez RØDE aplikacji, RØDE Central i RØDE Connect, dostępne są dwa różne tryby przetwarzania. Dostępny jest intuicyjny edytor VoxLab z prostą regulacją Depth, Sparkle i Punch, dzięki któremu niezwykle łatwo ustawić idealne brzmienie. Możesz również korzystać z zaawansowanego edytora, który oferuje szczegółowe ustawienia każdego parametru dla precyzyjnego przetwarzania.
Podłącz do jednego komputera do ośmiu mikrofonów NT1 5th Gen w celu nagrywania wielościeżkowego, i to nawet w systemach operacyjnych Windows. Możliwe jest to, korzystając ze specjalnego sterownika ASIO firmy RØDE.
