(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
21 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie
Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 1
Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 2Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 2
Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 3Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 3
Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 4Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 4
Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 5
Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 1Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 1
Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 2Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 2
Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 3Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 3
Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 4Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 4
Sony PlayStation 5 Access Controller - 1198622 - zdjęcie 5

Sony PlayStation 5 Access Controller

od: Sony|kod producenta: 711719567943 / Sony|kod x-kom: 1198622
  • Platforma:Sony PlayStation 5
  • Łączność:Bezprzewodowa
  • Interfejs:USB-C
  • Liczba przycisków:11
399,00 zł

299,00 zł z kodem:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 319,00 zł

1

W cenie z kodem możesz kupić maks. 3 szt.

Z kodu możesz skorzystać do 16.04.2024 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitów.

Promocja

Odbierz rabat

w promocji na urządzenia peryferyjne

Odbierz rabat
Odbierz rabat
konsola ikona

Sony PlayStation 5 Access Controller

Ten w pełni modyfikowalny kontroler został zaprojektowany z myślą o graczach z niepełnosprawnościami. Zapewnia większą swobodę i wygodę grania przez dłuższy czas. Można go obsługiwać w dowolnej orientacji (z możliwością obrotu 360°), ustawić na płaskiej powierzchni i grać bez trzymania. Dzięki elastycznej i regulowanej konstrukcji kontroler Access™ można umieścić na stoliku wózka inwalidzkiego, zamocować w uchwycie AMPS lub na statywie oraz obracać w zakresie 360°, aby uzyskać najwygodniejsze położenie.

Na każdej konsoli PS5® można łatwo skorzystać z samouczka pomagającego graczom lub ich opiekunom skonfigurować kontroler Access™ zgodnie z ich potrzebami. Cały proces jest prosty i intuicyjny – nawet dla opiekunów i rodziców niebędących graczami – dzięki odpowiednio zaprojektowanemu opakowaniu oraz kodom QR umożliwiającym dostęp do szczegółowych informacji i pomocy.

Kontroler dla osób niepełnosprawnych Sony PlayStation 5 Access Controller
mechanizm ikona

Dostosuj kontroler do swoich potrzeb

Wybieraj spośród szerokiej gamy nakładek na przyciski dołączonych do kontrolera. Są one dostępne w różnych kształtach i wzorach – płaskie, zakrzywione i wystające. Możesz nawet wymieniać nakładki na drążek, aby znaleźć układ najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Wymienne etykietki dołączone do zestawu pozwalają wyraźnie oznaczyć funkcje przypisane do poszczególnych przycisków. Ustaw ramię drążka w odpowiednim dla siebie położeniu i zablokuj je specjalnym przyciskiem, aby móc wygodnie obsługiwać kontroler.

Sony PlayStation 5 Access Controller regulacja
suwaki ikona

Łatwe przypisywanie przycisków na konsoli PS5

Do każdego przycisku możesz przypisać nawet dwie funkcje. Możesz też wyłączać wybrane przyciski, aby nie naciskać ich przez przypadek. Dostępny jest również tryb „włączania naciśnięcia”, dzięki któremu nie trzeba długo przytrzymywać tego samego przycisku. Przyciski można też przypisywać do różnych pozycji, aby zawsze mieć pod ręką potrzebne komendy. Wszystko łatwo się ustawia i konfiguruje z poziomu specjalnego interfejsu użytkownika na konsoli PS5®.

Gracze mogą utworzyć i zapisać do 30 indywidualnych profilów sterowania na konsoli PS5®. Dzięki temu można szybko i łatwo wybrać odpowiednie ustawienia do każdej gry. Szybko przełączaj się między trzema profilami przechowywanymi w kontrolerze – wystarczy nacisnąć specjalny przycisk. Przytrzymując przycisk przełączania profilów, możesz wyświetlić na ekranie podgląd przypisań przycisków.

Kalibrację drążka analogowego (kierunek „północny”) można elastycznie konfigurować, aby uzyskać najwygodniejszą orientację i najlepszy kąt kontrolera. Precyzyjnie dostosuj czułość i martwą strefę drążka do swoich potrzeb.

Sony PlayStation 5 Access Controller wymienne elementy
wydajnosc ikona

Połącz siły z innymi kontrolerami i urządzeniami

Możesz używać jednego kontrolera Access™ lub połączyć go z drugim kontrolerem tego typu. To za mało? Dołącz kontroler bezprzewodowy DualSense™ lub DualSense Edge™ i korzystaj z konfiguracji składającej się z wielu kontrolerów, aby grać w konkretne gry lub współpracować z innymi graczami. Połącz kontroler Access™ z kontrolerem bezprzewodowym DualSense™ lub DualSense Edge™ i korzystaj z dodatkowych funkcji, takich jak efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger”, wbudowany mikrofon i głośnik, gniazdo audio, czujnik ruchu i panel dotykowy.

W panelu „Ustawienia” konsoli PS5® możesz konfigurować różne urządzenia zewnętrzne – np. przełączniki spustów innych producentów, dżojstiki analogowe, dodatkowe przyciski zewnętrzne itd. Następnie przypisz je do wybranych funkcji lub ustaw czułość i martwą strefę dżojstika. Cztery standardowe porty rozszerzeń 3,5 mm pozwalają szybko podłączać zewnętrzne akcesoria przeznaczone dla osób potrzebujących ułatwień dostępu.

Sony PlayStation 5 Access Controller i DualSense
latwaobsluga ikona

Koniec z ograniczeniami podczas grania

Celem opracowania tego zestawu było pozbycie się ograniczeń utrudniających granie. Sony stara się pomóc jak największej liczbie graczy z niepełnosprawnościami łatwiej cieszyć się grami – podczas wygodniejszych i dłuższych sesji grania. Kontroler Access™ jest efektem lat badań i analiz w dziedzinie ułatwień dostępu. Ma zaspokajać zróżnicowane potrzeby graczy z niepełnosprawnościami. Jego kompleksowa konstrukcja jest odpowiedzią na najważniejsze problemy zgłaszane przez wielu użytkowników.

Głównym założeniem było umożliwienie grania większej liczbie osób: zarówno tych, które miały problemy z obsługą drążka kciukiem czy trzymaniem kontrolera, jak i tych, które z trudnością naciskały i przytrzymywały małe, położone blisko siebie przyciski i spusty. Modułowa konstrukcja umożliwia graczom z niepełnosprawnościami tworzenie konfiguracji dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Sony PlayStation 5 Access Controller zestaw

Specyfikacja

Platforma
Sony PlayStation 5
Łączność
Bezprzewodowa
Interfejs
USB-C
Liczba przycisków
11
Przyciski
Gałka analogowa - 1 szt.
Przycisk Profile
Przycisk Lock
Przyciski programowalne - 9 szt.
Kolor
Biały
Dodatkowe informacje
Programowalne przyciski
Wymienne panele
Oprogramowanie do konfiguracji
Dołączone akcesoria
Kabel USB - 1 szt.
Nakładki na przyciski - 11 szt.
Nakładki na gałki analogowe - 2 szt.
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
711719567943 / Sony
Kod x-kom
1198622

Opinie

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x‑komu.