Philips 55OLED819 55" OLED 144Hz 4K Google TV Ambilight TV - 1240757 - zdjęcie
Philips 55OLED819 55" OLED 144Hz 4K Google TV Ambilight TV - 1240757 - zdjęcie 1
Philips 55OLED819 55" OLED 144Hz 4K Google TV Ambilight TV - 1240757 - zdjęcie 2Philips 55OLED819 55" OLED 144Hz 4K Google TV Ambilight TV - 1240757 - zdjęcie 2
Philips 55OLED819 55" OLED 144Hz 4K Google TV Ambilight TV - 1240757 - zdjęcie 3Philips 55OLED819 55" OLED 144Hz 4K Google TV Ambilight TV - 1240757 - zdjęcie 3
Philips 55OLED819 55" OLED 144Hz 4K Google TV Ambilight TV - 1240757 - zdjęcie 2
Philips 55OLED819 55" OLED 144Hz 4K Google TV Ambilight TV - 1240757 - zdjęcie 3
Philips 55OLED819 55" OLED 144Hz 4K Google TV Ambilight TV
  • Przekątna ekranu:55"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:OLED
  • Klasa energetyczna:G
Specyfikacja
Opinie
4,0/5
(2 opinie)
5
Zdjęcia użytkowników (1)
 - Henryk
Opinie użytkowników (2)
Tomasz
Tomasz
Potwierdzony zakup
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Fantastyczny obraz, Ambilight jest też świetny.... Rozwiń dalej
Henryk
4 miesiące temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 77"
Test
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (6)
Awatar użytkownika Mateusz
Mateusz
8 miesięcy temu
Awatar użytkownika Krzysztof
Krzysztof
9 miesięcy temu
Ambilight jest x3 czy x4?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
9 miesięcy temu
x3... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Alek
Alek
10 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 48"