LG OLED83C54LA 83" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327896 - zdjęcie
LG OLED83C54LA 83" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327896 - zdjęcie 1
LG OLED83C54LA 83" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327896 - zdjęcie 2LG OLED83C54LA 83" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327896 - zdjęcie 2
LG OLED83C54LA 83" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327896 - zdjęcie 3LG OLED83C54LA 83" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327896 - zdjęcie 3
LG OLED83C54LA 83" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327896 - zdjęcie 2
LG OLED83C54LA 83" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327896 - zdjęcie 3
LG OLED83C54LA 83" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos
Promocje
Raty 0%kup ten produkt nawet w 20 ratach 0%
Raty 0%
3 tygodnie temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"
5 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 42"
... Rozwiń dalej
Test
5 miesięcy temu
6 miesięcy temu
7 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 48"
7 miesięcy temu
Głośniki w C4 są skierowane w dół (2.0, 40 W); ten „długi” element z tyłu to obszar elektroniki/otworów wentylacyjnych, a nie soundbar. Przy montażu na ścianie zostaje niewielki odstęp, więc dźwięk nie powinien być istotnie tłumiony.... Rozwiń dalej