LG OLED65C54LA 65" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327898 - zdjęcie
LG OLED65C54LA 65" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327898 - zdjęcie 1
LG OLED65C54LA 65" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327898 - zdjęcie 2LG OLED65C54LA 65" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327898 - zdjęcie 2
LG OLED65C54LA 65" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327898 - zdjęcie 3LG OLED65C54LA 65" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327898 - zdjęcie 3
LG OLED65C54LA 65" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327898 - zdjęcie 2
LG OLED65C54LA 65" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327898 - zdjęcie 3
LG OLED65C54LA 65" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
3 tygodnie temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"
5 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 42"
... Rozwiń dalej
Test
5 miesięcy temu
6 miesięcy temu
7 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 48"
7 miesięcy temu
Głośniki w C4 są skierowane w dół (2.0, 40 W); ten „długi” element z tyłu to obszar elektroniki/otworów wentylacyjnych, a nie soundbar. Przy montażu na ścianie zostaje niewielki odstęp, więc dźwięk nie powinien być istotnie tłumiony.... Rozwiń dalej