LG OLED77C54LA 77" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327897 - zdjęcie
LG OLED77C54LA 77" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327897 - zdjęcie 1
LG OLED77C54LA 77" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327897 - zdjęcie 2LG OLED77C54LA 77" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327897 - zdjęcie 2
LG OLED77C54LA 77" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327897 - zdjęcie 3LG OLED77C54LA 77" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327897 - zdjęcie 3
LG OLED77C54LA 77" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327897 - zdjęcie 2
LG OLED77C54LA 77" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327897 - zdjęcie 3
LG OLED77C54LA 77" 4K OLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos
Specyfikacja
Opinie
3,5/5
(2 opinie)
5
Zdjęcia użytkowników (1)
 - Dariusz
Opinie użytkowników (2)
Jarosław
Jarosław
Potwierdzony zakup
3 tygodnie temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Dariusz
Potwierdzony zakup
5 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 42"
Chciałem używać jako monitora. Niestety, bardzo wiele elementów kuleje.
Na dzień dobry matryca przyjechała cała popaskowana. Po wielu sesjach czyszczenia paski zniknęły.
W niektórych typach aplikacji w Windows VRR powoduje stroboskop na pulpicie.
Generalnie przy sprzęcie za taką cenę spodziewałbym się czegoś innego.
Być może jako TV sprawdza się lepiej ale jako monitor bardzo słabo.
... Rozwiń dalej
Test
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (6)
Awatar użytkownika Grzegorz
Grzegorz
5 miesięcy temu
Czy na tym telewizorze uruchomię aplikację PLAY NOW ?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Rafał
Rafał
6 miesięcy temu
Czy ten tv nadaje się do podłączenia do pc z rtx 4090 na pokładzie, do grania w 4k?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Piotr
Piotr
6 miesięcy temu
Tak, seria C jest właśnie lepsza pod gry.... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Lukasz
Lukasz
7 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 48"
Awatar użytkownika Łukasz
Łukasz
7 miesięcy temu
Głośniki w C4 są skierowane w dół (2.0, 40 W); ten „długi” element z tyłu to obszar elektroniki/otworów wentylacyjnych, a nie soundbar. Przy montażu na ścianie zostaje niewielki odstęp, więc dźwięk nie powinien być istotnie tłumiony.... Rozwiń dalej