LG OLED77B56LA 77" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327903 - zdjęcie
LG OLED77B56LA 77" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327903 - zdjęcie 1
LG OLED77B56LA 77" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327903 - zdjęcie 2LG OLED77B56LA 77" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327903 - zdjęcie 2
LG OLED77B56LA 77" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327903 - zdjęcie 3LG OLED77B56LA 77" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327903 - zdjęcie 3
LG OLED77B56LA 77" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327903 - zdjęcie 2
LG OLED77B56LA 77" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327903 - zdjęcie 3
LG OLED77B56LA 77" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Opinie
5,0/5
(1 opinia)
5
Opinie użytkowników (1)
Patrycja
Patrycja
7 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Bardzo dobry tv. Udało się kupić w promocji prawie 2 tys taniej. Polecam.... Rozwiń dalej
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Stanisław
Stanisław
Miesiąc temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Czy ten telewizor posiada telegazete?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Wojciech
Wojciech
5 miesięcy temu