Samsung QE85QN900F 85" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331291 - zdjęcie
Samsung QE85QN900F 85" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331291 - zdjęcie 1
Samsung QE85QN900F 85" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331291 - zdjęcie 2Samsung QE85QN900F 85" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331291 - zdjęcie 2
Samsung QE85QN900F 85" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331291 - zdjęcie 3Samsung QE85QN900F 85" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331291 - zdjęcie 3
Samsung QE85QN900F 85" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331291 - zdjęcie 2
Samsung QE85QN900F 85" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331291 - zdjęcie 3
Samsung QE85QN900F 85" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos
Przekątna ekranu
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Jan
Jan
7 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 85"
Czy nóżki w telewizorze Telewizor SAMSUNG QE85QN900F 85" NEO QLED 8K Mini LED 165Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 można regulować9 Zmniejszać ich rozstaw ) aby telewizor zmieścił sie na szafce.... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Łukasz
Łukasz
7 miesięcy temu
W modelu 85" QN900F rozstaw nóżek jest regulowany i ma dwie pozycje: szeroką ok. 64,4" (~163,5 cm) oraz wąską ok. 14,2" (~36 cm).... Rozwiń dalej