AmazingThing Etui ze szkłem hartowanym Radix Glass Apple Watch 42mm clear
Etui AmazingThing Radix Glass to idealne rozwiązanie dla właścicieli Apple Watch Series 10 (42 mm), którzy pragną zapewnić sobie najwyższy poziom ochrony swojego urządzenia. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak TPU oraz hartowane szkło, etui gwarantuje nie tylko ochronę przed zarysowaniami, ale także elegancki, przezroczysty wygląd. Wybierz etui, które doskonale łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem.
Najważniejsze funkcje i zalety
Wysoka jakość materiałów
Etui wykonane jest z TPU, co zapewnia elastyczność i odporność na uderzenia, a dodatkowo hartowane szkło chroni wyświetlacz Apple Watch przed zarysowaniami i zniszczeniem. Dzięki temu Twoje urządzenie pozostanie w doskonałej kondycji przez dłuższy czas. Przezroczysty materiał sprawia, że zachowasz oryginalny wygląd swojego zegarka, nie rezygnując jednocześnie z ochrony.
Idealne dopasowanie
Etui zostało zaprojektowane z myślą o modelu Apple Watch Series 10 (42 mm), co gwarantuje idealne dopasowanie do koperty zegarka. Dzięki temu nie musisz martwić się o luźne elementy czy problemy z dostępem do funkcji zegarka. Prosta instalacja i demontaż sprawiają, że użytkowanie etui jest niezwykle wygodne.





