(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
20 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Netatmo Weather Station (moduł wewnętrzny i zewnętrzny) - 179200 - zdjęcie
Netatmo Weather Station (moduł wewnętrzny i zewnętrzny) - 179200 - zdjęcie 1
Netatmo Weather Station (moduł wewnętrzny i zewnętrzny) - 179200 - zdjęcie 2Netatmo Weather Station (moduł wewnętrzny i zewnętrzny) - 179200 - zdjęcie 2
Netatmo Weather Station (moduł wewnętrzny i zewnętrzny) - 179200 - zdjęcie 1Netatmo Weather Station (moduł wewnętrzny i zewnętrzny) - 179200 - zdjęcie 1
Netatmo Weather Station (moduł wewnętrzny i zewnętrzny) - 179200 - zdjęcie 2Netatmo Weather Station (moduł wewnętrzny i zewnętrzny) - 179200 - zdjęcie 2

Netatmo Weather Station (moduł wewnętrzny i zewnętrzny)

od: Netatmo|kod producenta: NWS01-EC|kod x-kom: 179200
899,00 zł

Powiadom mnie o dostępnościikona

Modułowa stacja pogodowa Netatmo

Poznaj niesamowicie funkcjonalną stację pogodową od firmy Netatmo. Dzięki temu, że urządzenie składa się z kilku modułów (do kupienia oddzielnie), sam możesz zadecydować co tak naprawdę jest Ci niezbędne i jakich informacji potrzebujesz. Oferta ta dotyczy inteligentnej stacji pogodowej, która jest podstawowy elementem każdego zestawu. Weather Station działa samodzielnie i składa się z dwóch modułów wewnętrznego i zewnętrznego.

Jeżeli jednak chcesz uzyskać jeszcze bardziej szczegółowe i pełne informacje, skompletuj interesujący Cię zestaw i stwórz swój domowy informator pogodowy. Wybieraj pomiędzy bogatą ofertą czujników pomiaru: ilości opadów, prędkości wiatru, jakości powietrza w domu, temperatury czy dźwięku (do kupienia oddzielnie).

Sprawdź, jak produkt wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Zatroszcz się o zdrowe otoczenie

Użyj Weather Station do monitorowania jakości powietrza w całym domu i w jego najbliższej okolicy. Dzięki inteligentnej stacji pogodowej od firmy Netatmo możesz teraz monitorować jakość powietrza, temperaturę, wilgotność, natężenie dźwięku, ciśnienie atmosferyczne oraz inne parametry pogodowe. Wszystkie dane gromadzone i przechowywane są online i dostępne przez aplikacje lub stronę internetową. Sprawia to, że zawsze masz do nich dostęp, wystarczy tylko np. smartfon z aplikacją oraz połączenie z Internetem. Poza przeglądanie i analizą wyników możesz udostępniać je także w sieciach społecznościowych.

Urządzenie daje Ci także, możliwość sprawdzenia szczegółowej prognozy pogody na 7 najbliższych dni. Natomiast nowy standard wzornictwa i technologii stacji monitorującej jakość powietrza sprawia, że idealnie pasuje ona do każdego wnętrza, a powłoka wykonana z jednego kawałka trwałego aluminium zapewnia wytrzymałość oraz długie użytkowanie tego modelu.

Inteligętna stacja pogodowa Weather Station Netatmo
ikona

Moduł wewnętrzny Weather Station

Umieść wyższy z modułów Weather Station w swoim domu i sprawdzaj temperaturę, wilgotność, zawartość CO2 oraz jakość powietrza, a także natężenie dźwięku w danym pomieszczeniu. Używając Wi-Fi, moduł wewnętrzny wysyła swoje pomiary oraz pomiary z modułu zewnętrznego na Twoje osobiste konto internetowe Netatmo. Kiedy uruchomisz aplikację Netatmo App na swoim Phonie, zgromadzone przez Netatmo dane zostaną pobrane i wyświetlone w aplikacji.

Moduł wewnętrzny zasilany jest za pomocą zasilacza USB. Po podłączeniu zasilania moduł podświetli się na niebiesko. Po dotknięciu górnej części obudowy modułu wewnętrznego uruchomiony zostanie automatyczny pomiar. Dane liczbowe przesyłane są do Twojego konta, natomiast pomiar poziomu CO2, moduł pokazuje także za pomocą trzech kolorów: zielony oznacza, że poziom jest dobry, żółty, że można by było poprawić jakość, a czerwony informuje, że pomieszczenie powinno być wywietrzone.

Netatmo Weather Station moduł wewnętrzny
ikona

Moduł zewnętrzny Weather Station

Moduł zewnętrzny (mniejszy) bezprzewodowo wysyła pomiary do modułu wewnętrznego używając sygnału radiowego. Zasilany jest on dwoma bateriami AAA. Po prawidłowym włożeniu baterii zapali się zielona dioda, co oznacza, że sprzęt jest gotowy do działania. Urządzenie do użytku zewnętrznego pozwala Ci zmierzyć temperaturę, wilgotność, jakość powietrza oraz ciśnienie na zewnątrz.

Stacja pogodowa doradzi Ci, kiedy jest optymalny moment, żeby przewietrzyć w domu lub kiedy podejmować aktywności poza nim. Dodatkowo umożliwia uzyskanie lokalnego wskaźnika jakości powietrza w czasie rzeczywistym. Natomiast dzięki gromadzeniu danych i ich analizie pozwala odkrywać lokalne wzory i cykle pogodowe, co sprawia, że jest kompleksowym narzędziem do zrozumienia swojego otoczenia. Moduł zewnętrzny odporny jest na promieniowanie UV, natomiast należy umieścić go w takim miejscu, aby nie był narażony na inne niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Netatmo Weather Station moduł zewnetrzny
ikona

Zapewnij idealne warunki w swoim domu

Dowiedz się, dlaczego tak wielkie znaczenie mają odpowiednie warunki panujące w domu i jak funkcjonalnym i istotnym urządzeniem jest Weather Station. Powietrze suche może powodować swędzenie skóry. Natomiast nadmierna jego wilgotność prowadzi do wzrostu pleśni. Poziomy wilgotności mogą odgrywać ogromną rolę podczas walki z chorobami takimi jak astma i różnego typu alergie. Dodatkowo niewłaściwie wentylowany pokój prowadzi do wysokiego zanieczyszczenia powietrza wewnątrz pomieszczeń. Ogromnie zmniejsza to zdolność koncentracji, co jest kluczowe, gdy dzieci wykonują swoją pracę domową lub przygotowują się do egzaminu, albo Ty chcesz popracować w domu.

Na Twój stan zdrowia wpływ mają także częste zaburzenia snu, które mogą być spowodowane hałasami, których na pozór nie słyszysz. Sprawdź historię danych dotyczących czasu snu, aby dowiedzieć się, jak poprawić jego efektywność. Co więcej, małe dzieci oraz niemowlęta nie są w stanie właściwie zrównoważyć temperatury ciała, często budzą się całe spocone i zgrzane. W ustaleniu odpowiedniej temperatury także może pomóc Ci NWS01- EC.

Miernik określający jakość powietrza Weather Station
ikona

Dokładne pomiary i szybka informacja

Aplikacja umożliwia wyświetlanie danych w formie wykresu w celu śledzenia w czasie rzeczywistym środowiska wewnątrz i na zewnątrz Twojego domu. Obserwuj cykle i prognozy zmian wokół siebie. Zakres temperatur jednostki wewnętrznej to od 0°C do 50°C, z dokładnością do ± 0.3°C. Zakres temperatur jednostki wewnętrznej to -40°C do 65°C, granica błędu to ± 0.3°C.

Pomiar wilgotności obydwóch modułów to od 0 do 100% (±3%). Barometr posiada zakres pomiarowy od 260 do 1160 mbar, z dokładnością ±1 mbar. Stężenia CO2 w powietrzu mierzone jest w przedziale od 0 do 5000 ppm (±50 ppm lub 5%). Natomiast poziomu hałasu od 35 dB do 110 dB. Bez limitowe przechowywanie danych w chmurze oraz częstotliwość wykonywania pomiarów w cyklach 5 minutowych, gwarantują naprawdę kompleksowe informacje pogodowe i nie tylko.

Funkcjonalny stacja pogodowa Netatmo Weather Station
ikona

Funkcjonalna aplikacja do stacji pogodowej

Uzyskaj dostęp do danych ze swojej stacji pogodowej za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Wyświetl wszystkie informacje i sprawdzaj je gdzie tylko chcesz, za pomocą bezpłatnej aplikacji Netatmo. Jeśli nie masz smartfona lub tabletu, możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich danych z komputera stacjonarnego przy użyciu aplikacji sieciowej Netatmo. Netatmo Weather Station jest dostępna w App Store i Google Play i daje Ci ona darmowy dostęp do osobistego panelu sterowania online. (Zgodność: iPhone 4 lub nowszy, iPad 2 lub nowszy, iPod Touch (5. generacji lub nowszy), urządzenia z systemem Android 4.0 lub nowszym z dostępem do Google Play, urządzenia z systemem Windows Phone 8.0 lub nowszym.)

Netatmo Stacja pogodowa aplikacja

Wybierz stację dla siebie

Zobacz film ukazujący sposób działania stacji pogodowych Netatmo. Poznaj możliwości poszczególnych modułów oraz dowiedz się więcej, oglądając poniższy materiał wideo. Zawarty poniżej film ma charakter poglądowy. 

Specyfikacja

Typ produktu
Stacja pogodowa
Pomiar temperatury
Na zewnątrz
Wewnątrz
Pomiar ciśnienia
Tak
Pomiar wilgotności powietrza
Wewnątrz
Łączność
Wi-Fi
Funkcje dodatkowe
Prognoza pogody
Stężenie CO2
Poziom hałasu
Współpraca ze smartfonami/tabletami
Dedykowana aplikacja
Zasilanie
Bateria AAA x2
Zasilacz sieciowy
Dodatkowe informacje
Zasięg 100 m
Zakres temperatur od: 0 do 50 ° C
Zakres wilgotności od: 0 do 100%
Zakres pomiaru CO2 od: 0 do 5000 ppm
Zakres sonometru od: 35 dB do 120 dB
Zakres temperatury zewnętrznej: od -40 ° C do 65 ° C
Zakres ciśnienia od: 260 do 1160 mbar
Kolor
Srebrny
Wysokość
10,5 cm
15,5 cm
Szerokość
4,5 cm
Głębokość
4,5 cm
Dołączone akcesoria
Moduł wewnętrzny
Moduł zewnętrzny
Zasilacz USB
Kabel USB
2 baterie AAA
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
NWS01-EC
Kod x-kom
179200

Opinie

5,7/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(19 opinii)
6
17
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1

Opinie użytkowników (19)

Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortowanie:
Od najbardziej pomocnych
Ninjasos
Ninjasos
Potwierdzony zakup
★★★★★★
5 lat temu
Opinia do modelu:Typ produktu: Stacja pogodowa

Wbrew obawom urządzenie funkcjonuje nadzwyczaj dokładnie. Możliwość zsynchronizowania stacji z zewnętrznymi serwisami pogodowymi jak Weather Underground dopełnia 5 gwiazdek.... Rozwiń dalej

Michał
Michał
Potwierdzony zakup
★★★★★★
8 miesięcy temu
Opinia do modelu:Typ produktu: Stacja pogodowa

Super produkt. Działa znakomicie, integruje się z smart home. Polecam.... Rozwiń dalej

Irek
Irek
Potwierdzony zakup
★★★★★☆
Ponad rok temu
Opinia do modelu:Typ produktu: Wiatromierz

Poprzedni egzemplarz po trzech latach zaczął dość mocno przekłamywać. Prawdopodobnie kwestia wyczyszczenia. Producent natomiast zaczął kombinować ze swoim API, co nastręcza trochę dodatkowej roboty jeśli ktoś chce robić integracje.... Rozwiń dalej

Łukasz
Łukasz
Potwierdzony zakup
★★★★★★
2 miesiące temu

Spełnia swoje zadanie i elegancko się prezentuje... Rozwiń dalej

Piotr
Piotr
Potwierdzony zakup
★★★★★★
8 miesięcy temu

Ok... Rozwiń dalej

Jakub
Jakub
Potwierdzony zakup
★★★★★★
10 miesięcy temu

Intuicyjna obsługa i prostota w instalcji. Polecam.... Rozwiń dalej

Zdenek
Zdenek

fajny i całkiem przydatny bajer... Rozwiń dalej

Rafał
Rafał

Polecam, mam od kilku tygodni i podaje dosyć dokładny odczyt temperatury.... Rozwiń dalej

Piotr
Piotr
★★★★★★
3 lata temu

świetny gadżet. polecam rozbudowę całej serii weather... Rozwiń dalej

Karol
Karol
★★★★★★
3 lata temu

Netatmo rain gauge to fajny gadżet. idealnie uzupełnia się z automatyką do podlewania, zwłaszcza jeśli na co dzień nie jesteśmy w stanie kontrolować sytuacji na działce.... Rozwiń dalej

Mati
Mati
★★★★★★
3 lata temu
Opinia do modelu:Typ produktu: Wiatromierz

Działa prawidłowo. Pełen wykres danych z pomiarów, bezprzewodowy. Polecam... Rozwiń dalej

Zenek
Zenek
★★★★★★
3 lata temu
Opinia do modelu:Typ produktu: Stacja pogodowa

Świetny interfejs, ogromna ilość danych o pogodzie.... Rozwiń dalej

Piotr
Piotr
★★★★★★
4 lata temu

Fajne rozszerzenie podstawowego modułu pogodowego.... Rozwiń dalej

Piotr
Piotr
Potwierdzony zakup

Polecam o ile szukacie stacji pogodowej. Pomogła w tuningu rekuperatora - mierzy poziom CO2 w pokojach dzieci, pokazując m. in. historię z nocy. Pomogła w ustawieniu harmonogramu pieca. Łatwe użycie, dostęp zdalny. Niestety droga.... Rozwiń dalej

Adrian
Adrian
★★★★★★
4 lata temu
Opinia do modelu:Typ produktu: Stacja pogodowa

Najlepsza stacja pogodowa jaką miałem , bardzo dokladny pomiar , mam ją już ponad rok i nigdy nie miałem żadnych problemów... Rozwiń dalej

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x‑komu.