Drukuj opis Ubisoft Rainbow Six: SiegeDrukuj
Ubisoft Rainbow Six: Siege - 264477 - zdjęcie
Ubisoft Rainbow Six: Siege - 264477 - zdjęcie 1
Ubisoft Rainbow Six: Siege - 264477 - zdjęcie 1
Drukuj opis Ubisoft Rainbow Six: SiegeDrukuj

Ubisoft Rainbow Six: Siege

od: Ubisoftkod producenta: 3307215889374kod x-kom: 264477
  • Platforma:Xbox One
  • PEGI:18+
  • Premiera:2015-12-01
  • Tryb gry:Jednoosobowa, Wieloosobowa
specyfikacja Ubisoft Rainbow Six: Siege
Przewiń do pełnej specyfikacji
109,00 zł
1
Drukuj opis Ubisoft Rainbow Six: SiegeDrukuj
ikona

Rainbow Six Siege
Zostań antyterrorystą

Tom Clancy's Rainbow Six Siege to najnowsza odsłona docenionej serii strzelanek pierwszoosobowych, wyprodukowana przez znane na całym świecie studio Ubisoft Montreal, na konsole nowej generacji oraz komputery PC.

Rainbow Six Siege czerpie inspirację z prawdziwych akcji antyterrorystycznych na całym świecie i zaprasza graczy do opanowania sztuki destrukcji. Dynamiczne, brutalne starcia na krótkim dystansie, taktyka, współpraca w ramach drużyny i wybuchowa akcja znajdują się w samym środku zabawy.

Rozgrywka dla wielu osób w Rainbow Six Siege podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, jeśli chodzi o dynamiczne starcia i taktyczne planowanie, niż jakakolwiek gra z serii Tom Clancy's Rainbow Six.

Far Cry 4
ikona

Myśl taktycznie i walcz
Szeroki wachlarz możliwości

Wciel się w postać operatora antyterrorystycznego, działającego na całym świecie, i specjalizującego się w walce na krótkim dystansie, detonacji ładunków wybuchowych oraz brutalnej likwidacji celów w trakcie skoordynowanych ataków.

Edycja Stanu Oblężenia Tom Clancy's Rainbow Six Siege zawiera wszystkie elementy, dzięki którym staniesz się mistrzem strategii - dzięki niej zyskasz taktyczną przewagę w trakcie misji ofensywnych, obronnych oraz podczas odbijania zakładników.

Ogromny i różnorodny świat
ikona

Pokaż swoją siłę
Planuj i likwiduj

Zniszczenie jako droga do celu. Ściany można burzyć, a w podłogach wybijać dziury. Niech nic nie stanie ci na przeszkodzie w zostaniu mistrzem niszczycielskich taktyk!

Aby móc stawić czoła temu wyzwaniu, gracze dysponować będą swobodą w stopniu niespotykanym w którejkolwiek z wcześniejszych odsłon gry. Dzięki mapom taktycznym, dronom obserwacyjnym i nowemu systemowi zjeżdżania po linie, zespoły Rainbow mają nowe możliwości planowania, ataku i radzenia sobie z niebezpiecznymi sytuacjami.

Poluj na dzikie zwierzęta
ikona

Jednostki antyterrorystyczne
Rożne osobowości i różne możliwości

Antyterroryści szkoleni są tak, by radzić sobie z trudnymi sytuacjami, takimi jak ratowanie zakładników, z chirurgiczną wręcz precyzją. Ponieważ są oni specjalistami w walce na krótki dystans, ich szkolenie odbywa się przede wszystkim na obszarach zamkniętych.

Te działające w zwartych formacjach jednostki są najlepsze w walce na bliski dystans, burzeniu fortyfikacji i przeprowadzaniu skoordynowanych ataków. W Rainbow Six Siege pojawią się członkowie pięciu najsłynniejszych jednostek antyterrorystycznych świata – brytyjskiego SAS, amerykańskiego SWAT, francuskiego GIGN, niemieckiego GSG 9 oraz rosyjskiego Specnazu.

Każdy z nich jest specjalistą w określonej dziedzinie operacji oblężniczych. Każdy ma także wyjątkową osobowość i umiejętności. Niektórzy skupiają się na ofensywie, inni zajmują się kwestiami obronnymi. Możesz stworzyć z nich jedną drużynę, co da ci dostęp do szeregu różnych strategii.

Poluj na dzikie zwierzęta

Specyfikacja

Platforma
Xbox One
Gatunek
FPS
Przedział wiekowy (PEGI)
18+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Wieloosobowa (Multiplayer)
Data premiery
2015-12-01
Nośnik
Blu-ray
Kod producenta
3307215889374
Kod x-kom
264477

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Gra na Xbox One Ubisoft Rainbow Six: Siege
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł