CyberPower UPS CP900EPFCLCD (900VA/540W, 6xSchuko, AVR) - 338493 - zdjęcie
CyberPower UPS CP900EPFCLCD (900VA/540W, 6xSchuko, AVR) - 338493 - zdjęcie 1
CyberPower UPS CP900EPFCLCD (900VA/540W, 6xSchuko, AVR) - 338493 - zdjęcie 2
CyberPower UPS CP900EPFCLCD (900VA/540W, 6xSchuko, AVR) - 338493 - zdjęcie 3
CyberPower UPS CP900EPFCLCD (900VA/540W, 6xSchuko, AVR)
  • Topologia:Line-interactive
  • Moc skuteczna:540 W
  • Moc pozorna:900 VA
  • Zabezpieczenia:Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem
Specyfikacja
Opinie
4,8/5
(115 opinii)
5
Zdjęcia użytkowników (3)
 - Maciej
CyberPower UPS CP900EPFCLCD (900VA/540W, 6xSchuko, AVR) - Michał
 - Sebastian
Opinie użytkowników (115)
Łukasz
Łukasz
4 lata temu
Dotyczy wariantu:Moc skuteczna: 780 W
Info odnośnie wymiany akumulatorów do wersji 900W producent fakt przewiduję aku RBP0124 które nie są dostępne w Polsce. Jest to jednak oznaczenie całości czyli dwóch aku 12v spiętych szeregowo w całość jako kasetą. Istnieje możliwość "rozpięcia" tej kasety i wtedy ukazują nam się dwa osobne powszechnie dostępne aku spięte razem w. Sprawdzić oznaczenie pojedynczych wymiar i gotowe.
Nie ma za co :)
... Rozwiń dalej
Ryszard
Ryszard
Potwierdzony zakup
5 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Moc skuteczna: 900 W
... Rozwiń dalej
GRAVITANT
GRAVITANT
Potwierdzony zakup
6 lat temu
Bardzo cicha praca pod obciążeniem w trybie spoczynku jak i podtrzymującym.
Polecam.
Maciej
3 lata temu
wydaje się nadal najsensowniejszą opcją w stosunku jakość/możliwości i cena.
Minusem jest dokładność mierzonego zużycia w Watach na wyświetlaczu - wartości przeskakują co 9.
github. com/networkupstools/nut/issues/581
github. com/networkupstools/nut/issues/439
(screen nie mój ale dokładnie tak samo wygląda sytuacja u mnie w Home Assistant)
Test
Grzegorz
Grzegorz
3 lata temu
Sebastian
5 lat temu
Test
x-kom
x-komOdpowiedź do Sebastian
Marek
Marek
4 lata temu
Dotyczy wariantu:Moc skuteczna: 540 W
Opinia odnośnie modelu CP900. Wyśmienity UPS sam w sobie .Wcześniej kupiłem APC , ale tutaj wszystko jest bardziej przyjazne - poczawszy od softu po lcd pokazujący wszystko co potrzebne. Dwie kwestie - jedna najważniejsza - warto wiedzieć ile ciągnie standardowo własny komp i ile może pociągnąć pod obciążeniem. Podpiałem pod niego silnego nowo złożonego kompa z rtx rog strix 3080, dwa monitory oraz głośniki. Bez obciążenia pokazuje wykorzystanie ok 150W, pod odpaleniu Cyberpunka zaczał wyć na tle przeciążenia - pokazał ok 550 W a moc skuteczna tego modelu jest 500 co oznacza że w moim przypadku musiałem kupić największy model (CP1300) żeby na spokojnie podpiąć wszystko i spokojnie odpalać najbardziej obciążające gry bez narażania UPS na awarię; ten spokojnie bedzie zatem zabezpieczał mi IV i wzmacniacz w innym pokoju.
Przemek
Przemek
Mateusz
Mateusz
Konrad
Konrad
Kup jeżeli cenisz sobie ciszę i wiesz, że UPS będzie stał bardzo blisko.
W trybie spoczynku po prostu go nie słyszę - żadnego buczenia, pisków itp. irytujących dźwięków.
W trybie podtrzymywania cichy.
Z NAS Synology współpracuje bezproblemowo.
Ilość gniazd pozwoliła pozbyć się jednej listwy.
2 monitory,laptop,router, NAS trzyma ~40-50minut.
Zakupiony po zwrocie Green Cell UPS (1500VA/900W)
Szymon
Szymon
Dawid
Dawid
Ponad rok temu
Dotyczy wariantu:Moc skuteczna: 1000 W
Działa ale piszczy, na pewno się nie nadaje do pokoju w którym się śpi. Pisk jest w okolicach 11800Hz więc nie jest to przyjemny szum.. Innego o podobnej mocy również się pozbywałem, ze względu na ten pisk. Mam starego UPS'a o mocy ~650W który jest kompletnie niesłyszalny a przy tym 1000W w górę jest problem.... Rozwiń dalej
2 lata temu
Dariusz Głowa
Dariusz Głowa
7 lat temu
Adam
Adam
Ponad rok temu
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (3)
Awatar użytkownika Adrian
Adrian
3 tygodnie temu
Dotyczy wariantu:Moc skuteczna: 810 W
Awatar użytkownika Łukasz
Czy wersja 1000W będzie kompatybilna z Snology DS923+ bo ta 810 jest podana jako kompatybilna a potrzebuje czegoś mocniejszego... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Szymon
Działa, dzisiaj właśnie podłączyłem wszytsko jest elegancko... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Michał
Michał
Czy ten model 810W jest Cichy i może stać w salonie? Czy wersja 1000W też jest niesłyszalna?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Adam
Wersja 1000W wydaje ciągły pisk... Rozwiń dalej