Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
19 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie
MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 1
MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 2MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 2
MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 3MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 3
MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 4MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 4
MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 5MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 5
MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 1MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 1
MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 2MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 2
MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 3MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 3
MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 4MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 4
MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 5MSI B350M PRO-VDH - 363616 - zdjęcie 5

MSI B350M PRO-VDH

od: MSI|kod x-kom: 363616
 • Obsługiwane procesory:AMD Ryzen™
 • Format:uATX
 • Gniazdo procesora:Socket AM4
 • Chipset:AMD B350
specyfikacja MSI B350M PRO-VDH
Przewiń do pełnej specyfikacji
309,00 zł
chłodzenie

W pełni sterowalne złącza wentylatorów
Całkowita kontrola z poziomu BIOS-u i oprogramowania

Płyty główne MSI pozwalają zarządzać prędkością obrotową, a co za tym idzie temperaturą, wszystkich podłączonych do systemu wentylatorów, w tym wentylatorów odpowiedzialnych bezpośrednio za chłodzenie procesora. W ten sposób użytkownik uzyskuje pełną kontrolę nad systemem chłodzenia i może skonfigurować go tak, aby komputer był chłody i jednocześnie cichy.

Złącza wentylatorowe rozmieszczono na płycie w taki sposób, aby wygodnie się z nich korzystało i obsługują one wszystkie najpopularniejsze modele dostępnych na rynku coolerów przeznaczonych do chłodzenia procesora.

System odpowiedzialny za sterowanie pracą wentylatorów pozwala użytkownikom przejąć nad nimi całkowitą kontrolę. Można też sprawdzać główne parametry pracy wentylatorów korzystając z uproszczonego graficznego interfejsu. Użytkownik ma również możliwość ustawienia do czterech wartości temperatury dla procesora i płyty głównej, które to wartości będą utrzymywane przez system chłodzenia, dzięki automatycznej regulacji prędkości obrotowej wentylatorów.

MSI B350M PRO-VDH sterowalne złącza wentylatorów
hdmi

Złącze HDMI 4K
Wszystkie niezbędne typy złączy wideo

Płyta główna wyposażona została we wszystkie niezbędne typy złączy wideo, które współpracują nie tylko z wyświetlaczami korzystającymi z najnowszych technologii (OLED, HDR), ale również wspierają obsługę starszych urządzeń takich jak np. projektory. Płyty główne MSI są zaprojektowane tak, aby ułatwić życie każdemu profesjonalnemu użytkownikowi.

Rozdzielczość 4K UHD
Ciesz się niesamowitą rozdzielczością 4K UHD 2160p podczas odtwarzania filmów i materiałów wideo na płytach głównych MSI.

MSI B350M PRO-VDH Złącze HDMI 4K
głośniki stereo

System Audio Boost
Profesjonalna jakość dźwięku

Dzięki tej płycie głównej, możesz cieszyć się najbardziej wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi. System MSI Audio Boost zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, za sprawą wykorzystania najwyższej jakości komponentów audio klasy premium. W ten sposób użytkownicy mogą doświadczyć zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć wyjątkowo dynamiczne środowisko dźwiękowe.

 • Kondensatory audio firmy Chemi-Con, które pozwalają uzyskać cieplejszy dźwięk
 • Odizolowane od reszty podzespołów obwody audio ze świecącą obwódką LED
 • Prawdziwy przestrzenny dźwięk za sprawą systemu audio 5.1
 • Rozdzielone warstwy audio dla lewego i prawego kanału
 • Dedykowany procesor dźwięku High Definition Audio
 • Redukcja trzasków
MSI B350M PRO-VDH System Audio Boost
internet

Stabilna, bezpieczna i szybka sieć LAN
Oprogramowanie Network Genie

Zoptymalizowana pod kątem zastosowań profesjonalnych i multimedialnych, najnowsza generacja płyt głównych, wyposażona została w najwyższej jakości rozwiązania sieciowe, które bez problemu są w stanie pracować w trybie 24/7 z wyjątkową niezawodnością, nawet podczas przesyłania dużych ilości danych. Dołączone, łatwe w użyciu oprogramowanie Network Genie pozwala na szybką optymalizację przepustowości

 • Oprogramowanie idealnie wspomaga synchronizację danych i pracę w systemach chmurowych
 • Możliwość zmiany priorytetu ruchu sieciowego dla poszczególnych aplikacji
MSI B350M PRO-VDH sieć LAN
złącze M.2

Złącze Turbo M.2
Zwiększ swoją produktywność

Ta płyta główna MSI obsługuje wszystkie najnowsze standardy związane z systemami pamięci masowej i składowaniem danych. Dzięki temu możliwe jest podłączenie do niej dowolnego, ultraszybkiego urządzenia pamięci masowej, co przyniesie użytkownikowi wymierne korzyści w pracy. W ten sposób możesz nie tylko znacznie szybciej uruchamiać programy, czy prędzej wczytywać dane, ale również zwiększysz swoją produktywność.

Dzięki interfejsowi M.2 PCI Express Gen3 x4 mogącemu przesyłać dane z szybkością do 32 GB/s, system Turbo M.2 jest ponad 5 razy szyby od typowego połączenia realizowanego za pośrednictwem magistrali SATA III!

MSI B350M PRO-VDH Złącze Turbo M.2
technologia

Technologia X-Boost
Zwiększ wydajność pamięci masowej

To świetne, niewielkie narzędzie jest bardzo proste w użyciu i automatycznie wykrywa urządzenia pamięci masowej, które podłączone zostały do systemu. Po włączeniu, funkcja X-Boost automatycznie wykrywa napędy SSD i optymalizuje ich pracę. Dzięki temu komputer będzie pracował nie tylko bardzo szybko, ale również zmaksymalizowana zostanie wydajność zainstalowanej w nim pamięci masowej. W ten sposób możesz mieć pewność, że będziesz mógł zaoszczędzić sporo czasu podczas przesyłania danych.

MSI B350M PRO-VDH Technologia X-Boost
DDR4

DDR4 Boost
Niezrównana wydajność pamięci

Zoptymalizowane ścieżki i w pełni odizolowane obwody podsystemu pamięci zapewniają doskonałą stabilność oraz wydajność płyty głównej. Nie musisz więc się już martwić o to, że twój system będzie się zawieszał podczas pracy.

W porównaniu z innymi markami płyt głównych, udoskonalenia techniczne związane z technologią DDR4 Boost pozwalają zwiększyć stabilność pracy systemu przy wyższych prędkościach taktowania pamięci. Ciesz się dodatkowym wzrostem wydajności w profesjonalnych aplikacjach lub podczas pracy z dużymi plikami wideo i przy przetwarzaniu sporych pod względem rozmiarów cyfrowych fotografii.

MSI B350M PRO-VDH DDR4 Boost
ostrzeżenie

Ochrona przeciwprzepięciowa
Funkcja EZ Debug LED

Ochrona przeciwprzepięciowa
Zapobiega ewentualnym uszkodzeniom procesora i innych krytycznych komponentów, do których mogłoby dojść na skutek zwarcia.

Funkcja EZ Debug LED
Popadłeś w kłopoty? Diody LED wskażą Ci źródło problemów tak, abyś dokładnie wiedział, gdzie szukać przyczyn nieprawidłowej pracy komputera. W ten sposób będziesz szybko mógł uruchomić go ponownie.

MSI B350M PRO-VDH EZ Debug LED
bezpieczeństwo ochrona

System PCI-E Steel Armor
Najlepsza ochrona płyty głównej

Złącza MSI PCI Express Steel Armor uzbrojone zostały w większą liczbę punktów lutowniczych łączących je z płytą główną. Dzięki temu fizyczne połączenie gniazd PCI-E z płytą główną jest znacznie bardziej wytrzymałe pod względem mechanicznym, co zapobiega możliwości uszkodzenia i wyłamania slotów po montażu w nich ciężkich kart graficznych. Steel Armor chroni również sygnały przesyłane magistralą PCI Express przed zakłóceniami elektromagnetycznymi, a częstotliwość pracy poszczególnych podzespołów systemu podczas tuningu parametrów pracy komputera może być podniesiona do znacznie wyższych wartości.

Podwójne zabezpieczenie ESD z podwójną warstwą uziemiającą znajdującą się dookoła otworów montażowych, zapobiega powstawaniu wyładowań elektrostatycznym (ESD), chroniąc tym samym płytę główną przed uszkodzeniami.

MSI B350M PRO-VDH PCI-E Steel Armor
wytrzymałość

Komponenty 4. klasy militarnej
Wyjątkowo stabilna praca z komponentami najwyższej jakości

Firma MSI do produkcji swoich urządzeń wykorzystuje komponenty 4. klasy militarnej (Military Class 4). Norma ta definiuje zestaw wymagań, jakie muszą być spełnione przez wysokiej jakości podzespoły używane w przemyśle elektronicznym. W celu zapewnienia najlepszej ochrony przed różnego rodzaju zakłóceniami, te wysokiej jakości komponenty zostały dodatkowo osłonięte i zabezpieczone.

Kondensatory DARK CAP
To kluczowy element niezbędny do produkcji wysokiej klasy płyt głównych. Kondensatory DARK CAP charakteryzują się niską zastępczą rezystancją szeregową (Equivalent Series Resistance – ESR) i zwiększoną do ponad 10 lat żywotnością.

Dławiki DARK CHOKE
W dławikach Dark Choke specjalna konstrukcja rdzenia pozwala obniżyć temperaturę pracy przy zachowaniu wysokiej wydajności prądowej, lepszej efektywności energetycznej i stabilności.

MSI B350M PRO-VDH Komponenty 4. klasy militarnej
usb

Zmaksymalizuj wydajność urządzeń USB
Technologia X-Boost

Płyta główna przystosowana została do montażu w obudowach najnowszej generacji i idealnie nadaje się do współpracy z najnowszymi modelami smartfonów. W przedniej części płyty głównej znalazły się bowiem porty USB oferujące bardzo dużą szybkość transmisji danych przy wykorzystaniu magistrali USB 3.1 ze złączami Type-A.

Podwójne zabezpieczenie ESD
Nie musisz się już więcej martwić o szkody, jakie mogą wyrządzić wadliwie działające urządzenia USB. Znajdujące się na płytach głównych MSI porty USB zostały zabezpieczone specjalnym zestawem układów scalonych, które chronią i zapobiegają powstawaniu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) mogącymi pojawić się podczas podłączania/odłączania urządzeń USB do komputera.

Technologia X-Boost
Po włączeniu, funkcja X-Boost automatycznie optymalizuje podłączone do komputera urządzenia pod kątem uzyskania jeszcze wyższych prędkości transferu danych i może zwiększyć wydajność pracy urządzeń USB nawet do 30%, co pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu podczas przesyłania danych. To przydatne narzędzie jest bardzo łatwe w użyciu i automatycznie wykrywa i optymalizuje urządzenia USB podłączone do systemu.

MSI B350M PRO-VDH wydajność urządzeń USB
ustawienia

BIOS przyjazny dla użytkownika
Szybkie dostrojenie systemu

Jeśli chcesz po prostu szybko wrócić do służbowych zadań, to w trybie EZ-mode zobaczysz jedynie podstawowe ustawienia BIOS-u i te funkcje, które pozwalają na szybkie dokonywanie korekt najważniejszych parametrów pracy systemu. Jeśli masz ochotę spędzić nieco więcej czasu nad starannym dostrojeniem poszczególnych parametrów pracy i w ten sposób zwiększyć wydajność swojego systemu, wówczas możesz skorzystać z trybu Advanced, który udostępnia wszystkie zaawansowane funkcje i ustawienia BIOS-u.

MSI B350M PRO-VDH BIOS przyjazny dla użytkownika
łatwa obsługa

Funkcja Hardware Monitor
Z kontrolą parametrów pracy wentylatorów

Opcja Hardware Monitor pozwala przejąć kontrolę nad komputerem i sprawdzić podstawowe parametry systemowe, które mogą być wyświetlane na uproszczonym interfejsie graficznym. Użytkownik ma również możliwość ustawienia do czterech wartości temperatury dla procesora i płyty głównej, które to wartości będą utrzymywane przez system chłodzenia, dzięki automatycznej regulacji prędkości obrotowej wentylatorów.

MSI B350M PRO-VDH Funkcja Hardware Monitor
dysk SSD

Funkcja Secure Erase+
Spraw, aby twój napęd SSD działał tak szybko jak nowy

W przypadku korzystania z napędów SSD, w miarę upływu czasu i w trakcie zapisywania na nich coraz większej ilości danych, ich wydajność będzie powoli spadać. Ten spadek prędkości odczytu / zapisu danych oraz zwiększający się czas dostępu do informacji zgromadzonych na dysku SSD sprawiają, że system zacznie wyraźnie zwalniać. Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanych algorytmów formatowania, funkcja Secure Erase+ pozwala cieszyć się maksymalną prędkością pracy napędu SSD, a co za tym idzie, system będzie wciąż działał jak nowy!

MSI B350M PRO-VDH Funkcja Secure Erase+

 

Specyfikacja

Obsługiwane rodziny procesorów
AMD Ryzen™
Gniazdo procesora
Socket AM4
Chipset
AMD B350
Typ obsługiwanej pamięci
DDR4-3200 MHz
DDR4-2933 MHz
DDR4-2666 MHz
DDR4-2400 MHz
DDR4-2133 MHz
Liczba banków pamięci
4 x DIMM
Wewnętrzne złącza
SATA III (6 Gb/s) - 4 szt.
M.2 - 1 szt.
PCIe 3.0 x16 - 1 szt.
PCIe 2.0 x1 - 2 szt.
USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
Front Panel Audio
Zewnętrzne złącza
DVI-D - 1 szt.
VGA (D-Sub) - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
RJ45 (LAN) - 1 szt.
USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt.
USB 2.0 - 4 szt.
PS/2 klawiatura/mysz - 1 szt.
Audio jack - 3 szt.
Obsługa wielu kart graficznych
Nie
Obsługa układów graficznych w procesorach
Tak
Układ audio
Realtek ALC892
Format
uATX
Szerokość
244 mm
Wysokość
244 mm
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod x-kom
363616

Opinie

6,0/6
★★★★★★
★★★★★★
(8 opinii)
6
8
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Zdjęcia użytkowników (1)

MSI B350M PRO-VDH - MariuszGom

Opinie użytkowników (8)

Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortowanie:
Od najbardziej pomocnych
PatrykPatryk
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
5 lat temu

Płyta w pełni spełnia moje oczekiwania. Przyjemny UEFI, polecam odrazu zaktualizować BIOS, żeby RAM mógł rozwinąć skrzydła... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?93
CybulCybul
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
4 lata temu

Fajna płytka, dobrze podkręca RAM (z automatu o kilkadziesiąt procent). Jak dla mnie mocno rozbudowany bios. Do domowego użytku aż nad to ;)... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?20
ArniArni
★★★★★★
4 lata temu

Bardzo dobra płyta, z Ryzen 5 1600 podkręconym na 3,9ghz i pamięciami corsair vengeance 3200 mhz śmiga aż miło. Wymagany najnowszy bios do uzyskania max wydajności.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?20
aresares
★★★★★★
4 lata temu

wydajna płyta główna, bardzo dobry wybór w tej cenie i myślę, że lepiej się nie trafi. stosunek jakosc/cena na piątkę moim zdaniem. warto. ... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?00
WentylWentyl
★★★★★★
4 lata temu

Dla mnie najważniejsze cechy: działa , bardzo prosta w konfiguracji, cena, 4 sloty Ram. Jest ok za małą kasę, nie ma się co czepiać.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?00
WrzostekWrzostek
★★★★★★
4 lata temu

Zgadzam się ze warto zaktualizować BIOS dla lepszej wydajności. płyta nie do pobicia pod kątem ceny i jakości na tym pułapie. Produkt KONKRET.Polecam... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?00
WaksorWaksor
★★★★★★
4 lata temu

Prosta i solidna płyta główna. Mam procek Ryzen 2400. Działa bezproblemowo. ... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?00
MariuszGomMariuszGom
★★★★★★
4 lata temu

Bardzo dobra płyta główna w tym przedziale cenowym, posiada sporo slotów na ram i slot na pamięć M2... Rozwiń dalej

Test MSI B350M PRO-VDH
Czy ta opinia była pomocna?01
Koniec opinii.