Cena: 3 427,00 zł
Odbiór osobisty GRATIS
Koszty dostawy


Produkt czasowo niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Koszty dostawy

Odbiór osobisty w 24 salonach stacjonarnych 0,00 zł
Dostawa kurierem - przedpłata 20,00 zł
Dostawa kurierem - pobranie 25,00 zł
Dostawa kurierem - raty 20,00 zł
Dostawa kurierem - leasing 20,00 zł
Dostawa kurierem - DotPay 20,00 zł
Odbiór w paczkomacie InPost 9,90 zł

Opis produktu

chłodzenie

Wentylator TORX 2.0
Większa moc dzięki pracy zespołowej

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia. Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki.

Dyspersyjne łopatki wentylatora mają stromo zakrzywioną powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i zwiększenie jego skuteczność działania. Tradycyjna konstrukcja łopatki wentylatora wymusza stały przepływ powietrza do znajdującego się poniżej masywnego radiatora.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB Wentylator TORX 2.0
bezgłośna praca

Dwurzędowe łożyska kulkowe
Cicha praca, nawet pod dużym obciążeniem

Zastosowanie w unikatowej konstrukcji wentylatorów MSI TORX 2.0 dwurzędowych łożysk kulkowych zapewnia długi czas życia produktu i gwarantuje, że urządzenie przez długie lata pozwoli na spokojną grę. Łożyska te pracują również bardzo cicho, nawet pod dużym obciążeniem.
Dzięki zastosowaniu tego typu łożysk, karta graficzna jest prawidłowo chłodzona nawet podczas najbardziej intensywnych i długotrwałych rozgrywek.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB Dwurzędowe łożyska kulkowe
temperatura

Technologia Zero Frozr
Pozostań niewykrytym

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

>60oC Wentylatory wirują
Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków

<60oC Wentylatory zostają zatrzymane
Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB Zero Frozr
podświetlana klawiatura

Efekty świetlne LED
Uchwyć atmosferę

Każda dioda LED może być sterowana w sposób indywidualny poprzez wybór dowolnego efektu świetlnego spośród stylów animacji, które dostępne są w aplikacji MSI Gaming App – począwszy od rytmicznego odpowiadania światłem na generowane przez grę dźwięki lub muzykę, na efektach oddechu i migania skończywszy. Oczywiście, podświetlenie można również wyłączyć.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB podświetlenie LED
wydajność

Niezwykle wydajny radiator
Technologia sterowania przepływem powietrza

Korzystająca z zaawansowanej aerodynamiki technologia sterowania przepływem powietrza, kieruje większą jego objętość bezpośrednio na ciepłowody (heat pipe) systemu TWIN FROZR VI. Specjalne deflektory umieszczone na radiatorze zwiększają powierzchnię chłodzącą, dzięki czemu poprawia się sprawność chłodzenia, co z kolei przekłada się na niższą temperaturę pracy i lepszy komfort gry.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB wydajny radiator
smukłość

Smukłe ciepłowody (heat pipes)
Maksymalizują odprowadzanie ciepła

Miedziane ciepłowody o grubości do 8 mm charakteryzujące się u podstawy smukłym kwadratowym przekrojem, maksymalizują odprowadzanie ciepła z miedzianej powierzchni płytki bazowej stykającej się z chłodzonymi układami.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB Smukłe ciepłowody
łatwa obsługa

Lita płyta bazowa wykonana z niklowanej miedzi
Pasta termoprzewodząca klasy premium

Aby zwiększyć ilość odbieranego ciepła wytwarzanego przez potężny procesor graficzny, gamingowe karty graficzne MSI wykorzystują lite, wykonane z niklowanej miedzi płyty bazowe. Płyta ta odbiera energię cieplną z GPU i przenosi ją do ciepłowodów w celu jej odprowadzenia i rozproszenia. Dzięki temu podczas gry możesz zachować zimną krew.

W konstrukcji najlepszych i najbardziej wydajnych systemów chłodzących liczy się każdy szczegół. Dlatego TWIN FROZR VI wykorzystuje najwyższej jakości pasty termoprzewodzące, aby mieć pewność, że urządzenie będzie znacznie dłużej działać niż produkty konkurencji.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB Lita płyta bazowa
mechanizm

Ramka systemu chodzenia
Wyciśnij z gamingowej karty jeszcze więcej

Pod radiatorem znajduje się specjalna ramka montażowa systemu chłodzenia, która pozwala wycisnąć z gamingowej karty MSI maksimum wydajności.

  • Wytrzymały kształtownik zapobiegający wyginaniu się konstrukcji chłodzenia
  • Zapewniający niższe temperatury pracy radiator z mikroużebrowaniem, który służy do chłodzenia tranzystorów mocy i regulatora PWM
  • Płyta chłodząca, odprowadzająca ciepło z układów pamięci zapewniająca im stabilną pracę i wyższe częstotliwości przetaktowywania
MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB Ramka systemu chodzenia
zasilanie

Dodatkowe złącze zasilające
6-pinowe

Odpowiednio zaprojektowana pod kątem wyższej wydajności i lepszego odprowadzania ciepła płytka drukowana wyposażona została w dodatkowe 6-pinowe złącze zasilające. Wszystkie te współpracujące razem elementy pozwalają przekroczyć limity podkręcania.

  • Większa powierzchnia płytki drukowanej dla dodatkowego chłodzenia
  • Dodatkowe, 6-piowe (75 W) złącze zasilania
MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB 6-pinowezłącze zasilające
wytrzymałość

Wzmocniona konstrukcja regulatora mocy PWM
Komponenty Military Class 4

10-fazowa konstrukcja regulatora mocy PWM korzysta z wysokiej jakości komponentów klasy militarnej (Military Class), dzięki czemu zagwarantowana została ekstremalna niezawodność, większa wydajność i zapewniono doskonałe możliwości przetaktowywania.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB Military Class 4
montaż

Tylna płyta mocująca
Mocna konstrukcja mechaniczna

Potężna karta graficzna po to, aby można było w pełni skorzystać z jej wydajność, wymaga również zastosowania odpowiednio mocnej konstrukcji mechanicznej. Karty graficzne z serii MSI GAMING X wyposażone są w solidne, wykonane z litego metal płyty tylne, które służą do wzmocnienia i usztywnienia ich konstrukcji. Czarne, matowe wykończenie tych płyt perfekcyjnie domyka stylistykę systemu chłodzącego TWIN FROZR VI.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB
smukłość

Perfekcyjna konstrukcja zajmująca jedynie dwa sloty
Lepszy przepływ powietrza w obudowie

Podczas, gdy inne karty graficzne mogą zajmować maksymalnie do trzech slotów, konstrukcje korzystające z systemu chłodzenia TWIN FROZR VI zajmują tylko dwa gniazda rozszerzeń. Zapobiega to nie tylko niepotrzebnemu blokowaniu gniazd PCI na płycie głównej. Takie rozwiązanie jest też znacznie lepsze w wypadku kilku kart graficznych pracujących w konfiguracji SLI. Mniejsza grubość karty poprawia bowiem cały przepływ powietrza w obudowie.

Pasuje do dowolnej konstrukcji obudowy
Dzięki maksymalnej długości wynoszącej 27,9 cm, karty graficzne z serii MSI GAMING pasują bez problemu do niemal każdej wielkości obudowy komputera.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB
karta graficzna

Tryb Multi GPU
Nvidia SLI

Miłośnicy gier zawsze poszukują większej wydajności, aby uzyskać w grze najwyższą możliwą jakość i szczegółowość generowanej sceny. Jednoczesne wykorzystanie wielu kart graficznych do współtworzenia obrazu, które pracując w trybie SLI lub CrossFire to świetny sposób na to, aby przekonać się o tym, jak dobrą grafikę komputerową można otrzymać w grach. Karty graficzne dla graczy firmy MSI oferują pełne wsparcie dla technologii Multi GPU.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB Nvidia SLI
rozdzielczość 4K

Przyszłość gamingu
Nvidia G-SYNC i 4K UHD

Nvidia G-SYNC
Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.

4K UHD
Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest znacznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny, ale również zawiera więcej delikatnych szczegółów.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB Nvidia G-SYNC i 4K UHD
3D

Przygotuj się na wirtualną rzeczywistość z MSI
VR Ready

Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

Aplikacja MSI Gaming App jest w stanie przystosować komputer do użytku w wirtualnej rzeczywistości za pomocą zaledwie jednego kliknięcia, przestawiając wszystkie kluczowe komponenty w tryb ustawień wysokiej wydajności i przy okazji sprawdzi, czy inne uruchomione aplikacje nie będą miały wpływu na twoją przygodę w świecie VR.

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB VR Ready

 


Specyfikacja

Układ graficzny GeForce GTX 1080
Rodzaj złącza PCI-E x16 3.0
Pamięć 8 GB
Rodzaj pamięci GDDR5X
Szyna pamięci 256-bit
Taktowanie pamięci 11110 MHz
Taktowanie rdzenia 1708 MHz (1847 MHz w trybie Boost)
Typ chłodzenia Aktywne
Rodzaje wyjść HDMI - 1 szt.
DVI - 1 szt.
DisplayPort - 3 szt.
Obsługiwane biblioteki DirectX 12
OpenGL 4.5
Pobór mocy 180 W
Wysokość 42 mm
Szerokość 277 mm
Głębokość 140 mm
Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja sprzedawcy)

Opinie

Średnia ocena 6,00 (5 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
100,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta jak każdy produkt MSI wygląda wspaniale. Bardzo solidna budowa, wentylatory i ładne podświetlenie w dwóch odsłonach wygląda pięknie, aż szkoda zasłaniać obudowami bez okien. Karta działa bardzo cicho i wydajnie, w 4K na detalach ultra ma nie mniej niż 120-200 FPS w SLI ( single >60). Ma spory potencjał do OC (pamięci 2x550MHz, core +130MHz). Temparatury w stresie na poziomie 65-73 stopni. W tej chwili pracuje w SLI z drugim identycznym 1080 od MSI. Polecam w 200%.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta bardzo cicha, wszystko wygląda rewelacyjnie, wiadomo za co się płaci. Przy sterowaniu led jest jedna rzecz, mianowicie kolor podswietlenia mozna zmieniac tylko napisu MSI, pozostale diody na wentylatorach karty muszą pozostać czerwone, co nie przeszkadza w zmienianiu ich sposobu podswietlenia( oddech, miganie itp) polecam!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Karta rewelacja Dx 12 ( 1080 + 970 ) msi współpracują ze sobą. Temp okey Szkoda że nie dostępna już jest...

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Świetna karta! Zapas wydajności spokojnie na kilka lat jeszcze. Na monitorze 1920x1080 wszystko na ultra, czas zmienić na 2K lub 4K. Poza tym cicha i ładnie wygląda (regulacja oświetlenia led). Polecam!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta jest rewelacyjna przy full HD we wszystkich nawet najbardziej wymagających grach w najwyższych ustawieniach FPS nie spada poniżej 60 zwykle jest między 100-120. Karta sama boost-uje do 1947Mhz na rdzeniu a po lekkim OC dochodzi do 2050Mhz bez zmiany napięcia. Przy pełnym obciążeniu i OC temperatura rzadko zbliża się do 75`C. Przy bardzo wysokich FPS-ach > 500 słychać piszczenie cewek, nie jest to jednak uciążliwe a przy zamkniętej obudowie nie powinno być słyszalne.