Drukuj opis Netatmo RAIN GAUGE moduł deszczomierzaDrukuj
Netatmo RAIN GAUGE moduł deszczomierza - 389524 - zdjęcie
Netatmo RAIN GAUGE moduł deszczomierza - 389524 - zdjęcie 1
Netatmo RAIN GAUGE moduł deszczomierza - 389524 - zdjęcie 2
Netatmo RAIN GAUGE moduł deszczomierza - 389524 - zdjęcie 1
Netatmo RAIN GAUGE moduł deszczomierza - 389524 - zdjęcie 2
Drukuj opis Netatmo RAIN GAUGE moduł deszczomierzaDrukuj

Netatmo RAIN GAUGE moduł deszczomierza

od: Netatmokod producenta: NRG01-WWkod x-kom: 389524
299,00 zł
1
Drukuj opis Netatmo RAIN GAUGE moduł deszczomierzaDrukuj

Odbierz rabat na produkty Netatmo
ikona

Modułowa stacja pogodowa Netatmo

Poznaj niesamowicie funkcjonalną stację pogodową od firmy Netatmo. Dzięki temu, że urządzenie składa się z kilku modułów (do kupienia oddzielnie), sam możesz zadecydować co tak naprawdę jest Ci niezbędne i jakich informacji potrzebujesz. Skompletuj interesujący Cię zestaw i stwórz swój domowy informator pogodowy. Wybieraj pomiędzy bogatą ofertą czujników pomiaru: prędkości wiatru, jakości powietrza w domu, temperatury czy dźwięku.

Oferta ta dotyczy czujnika mierzącego ilość opadów. Netatmo Rain Gauge działa tylko w połączeniu ze stacją meteorologiczną Netatm (sprzedawaną osobno). Do stacji możesz podłączyć tylko jeden moduł Rain Gauge.

Sprawdź, jak produkt wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Czujnik Netatmo Rain Gauge

Umieść Rain Gauge w ogrodzie lub na balkonie i bądź na bieżąco z danymi dotyczącymi ilości opadów. Moduł ten komunikuje się bezpośrednio ze Stacją Pogodową, która wraz z aplikacją umożliwia Ci odczyt pomiarów. Wskaźnik opadów deszczu od firmy Netatmo informuje dokładnie, ile deszczu spadło w okolicach Twojego domu, w milimetrach na godzinę, a pomiar rejestrowany jest co 5 minut.

Dodatkowo dzięki temu modelowi możesz uzyskać także pełne dane na temat opadów w danych czasie i tych przewidywanych w najniższej przyszłości. Dzięki tak kompleksowym informacją przyrząd do pomiaru deszczu Netatmo będzie idealnym doradca, pomoże np. określić, jaki jest najlepszy czas, aby zająć się podlewaniem ogrodu. Natomiast dane zapisane w aplikacji pozwolą Ci lepiej zrozumieć klimat ogrodu i zaplanować zmiany.

Deszczomierz Netatmo RAIN GAUGE NRG01-WW
ikona

Dokładne pomiary i szybka informacja

Pomiar ilości spadającego deszczu przez Netatmo Rain Gauge odbywa się za pomocą metody tak zwanego wiadra wywrotowego. Opady atmosferyczne są mierzone i sumowane w poszczególnych okresach lub w postaci skumulowanej. Zakres pomiaru to od 0,2 mm/h do 900 mm/h z dokładnością 1 mm/h. Deszczomierz Netatmo posiada łatwy do odczytania interfejs, który alarmuje Cię o opadach.

Bezprzewodowe połączenie pomiędzy modułem i stacją gwarantuje wygodę użytkowania, a jego zasięg to do 100 metrów. Moduł ten zasilany jest przez 2 baterie AAA (w zestawie).

Funkcjonalny czujnik do mierzenia ilości opadów Netatmo NRG01-WW
ikona

Funkcjonalna aplikacja do stacji pogodowej

Uzyskaj dostęp do danych ze swojej stacji pogodowej za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Wyświetl wszystkie informacje i sprawdzaj je, gdzie tylko chcesz za pomocą bezpłatnej aplikacji Netatmo. Jeśli nie masz urządzenia mobilnego, możesz uzyskać dostęp z komputera stacjonarnego przy użyciu aplikacji sieciowej.

Netatmo Weather Station jest dostępna w App Store i Google Play i daje Ci ona darmowy dostęp do osobistego panelu sterowania online. (Zgodność: iPhone 4, iPad 2, iPod Touch 5. gen., urządzenia z systemem Android 4.0 lub Windows Phone 8.0 i ich nowsze wersje.) Moduł jest także kompatybilny z: Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant oraz IFTT, dzięki czemu jeszcze łatwiej uzyskasz informację pogodowe.

Netatmo Stacja pogodowa - deszczomierz RAIN GAUGE

Specyfikacja

Rodzaj urządzenia
Deszczomierz
Pomiar opadów
Tak
Łączność bezprzewodowa
Wi-Fi
Zasilanie
Bateryjne
Dodatkowe informacje
Wskaźnik opadów deszczu
Do stacji meteorologicznej Netatmo (sprzedawana oddzielnie)
Zasięg 100 m
Miernik przepływowy
Zakres pomiaru 0,2 - 900 mm/h (z dokładnością 1 mm/h)
Kolor
Czarny
Wysokość
11 cm
Szerokość
13 cm
Głębokość
13 cm
Dołączone akcesoria
2 baterie AAA
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
NRG01-WW
Kod x-kom
389524

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Stacja pogodowa Netatmo RAIN GAUGE moduł deszczomierza
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł