(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
21 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie
Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 1
Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 2Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 2
Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 3Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 3
Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 4Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 4
Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 1Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 1
Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 2Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 2
Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 3Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 3
Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 4Denon HEOS LINK HS2 - 395981 - zdjęcie 4
od: Denon|kod producenta: HEOSLINKHS2SRE2|kod x-kom: 395981
  • Gwarancja:24 miesiące
2 049,00 zł
1
ikona

Niezwykle funkcjonalny Denon HEOS AMP HS2

Przedwzmacniacz strefowy HEOS Link dostarczy funkcjonalności jakie oferuje system HEOS multiroom dowolnemu istniejącemu zestawowi audio lub głośnikom aktywnym. Ciesz się muzyką strumieniowaną z chmury lub lokalnymi plikami przy użyciu intuicyjnej aplikacji mobilnej. Po prostu podłącz wysokiej jakości przedwzmacniacz HEOS Link poprzez analogowy, cyfrowy koaksjalny lub cyfrowy optyczny przewód do dowolnego systemu stereo lub kina domowego, by stworzyć z niego bezprzewodową strefę audio HEOS. Dzięki wysokiej jakości wyjściom stereo analogowym, cyfrowym koaksjalnym i optycznym, jak i wyjściu sterującemu 12V oraz wyjściu sterującemu Denon IR, HEOS Link łatwo podłączyć do dowolnego systemu jaki posiadasz.

Przedwzmacniacz strefowy Denon HEOS LINK HS2
ikona

Wygodna obsługa i szerokie możliwości

Dzięki przedwzmacniaczowi strefowemu HEOS Link HS2 od firmy Denon możesz dodać dźwięk przestrzenny HEOS do istniejącej muzyki lub zestawu kina domowego, a także możesz odtwarzać różne utwory w różnych pokojach lub tę samą piosenkę w każdym pokoju. Co więcej, model ten został wyposażony w wyjście IR do sterowania włączaniem zasilania, poziomem głośności i wyborem źródła w amplitunerach kina domowego Denon, zintegrowanych wzmacniaczach i systemach muzycznych Denon. Ma to na celu jeszcze większą kompatybilność z innymi urządzeniami tego producenta.

Przedwzmacniacz Denon HEOSLINKHS2SRE2 z łącznością Wi-Fi i Bluetooth
ikona

Aplikacja do sterowania urządzeniami z serii HEOS

HEOS Link jest częścią bezprzewodowego zestawu nagłośnieniowego HEOS, który pozwala cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu i miejscu w domu. Korzystając z istniejącej bezprzewodowej sieci domowej i aplikacji HEOS na urządzeniu z systemem iOS lub Android, możesz eksplorować, przeglądać i odtwarzać muzykę z własnej biblioteki muzycznej oraz z tysięcy internetowych stacji radiowych. Dzięki niej odbywa się również strumieniowanie muzyki za pośrednictwem łączności Bluetooth z takich popularnych serwisów, jak: Deezer, Spotify, Tidal, Napster i Tuneln. Dodatkową funkcjonalność zapewnia wbudowany, dwuzakresowy router standardu „N” do łączenia się z domową siecią bezprzewodową oraz złącze Ethernet do komunikacji kablowej z siecią.

Aplikacja do Denon HEOS LINK HS2
ikona

Przedwzmacniacz Denon HEOS LINK HS2

Marka Denon zbudowała swoją reputację koncentrując się na innowacyjnym rzemiośle i najwyższej jakości. Każdy system HEOS jest z pasją zaprojektowany i składa się ze skrupulatnie przemyślanych elementów, które współgrają ze sobą i zapewniają jakość, której pożądają miłośnicy muzyki. Głośniki HEOS (do kupienia osobno), HEOS Link i HEOS Amp (do kupienia osobno) posiadają nową funkcjonalność obsługi plików audio wysokiej rozdzielczości. Ma to na celu maksymalnie zwiększyć jakość odtwarzanych materiałów audio, a dzięki temu także doznań muzycznych w zaciszu Twojego domu. Słuchaj muzyki z nieskompresowanych formatów audio WAV (PCM), ALAC (Apple Lossless Audio Codec) i FLAC (Free Lossless Audio Codec) do 24-bit/192-kHz. Odkrywaj na nowo ulubione utwory i usłysz je takimi, jakimi zostały stworzone przez twórcę.

Przedwzmacniacz wysokiej jakości Denon HEOS LINK HS2
ikona

Wysoka jakość urządzeń marki Denon

Tak duże możliwości zostały zamknięte w smukłej i kompaktowej obudowie, która szybko dopasuje się do każdego wystroju wnętrza. Przedwzmacniacza stereo HEOS Link został elegancko ozdobiony stylowymi srebrnymi akcentami, a dla wygody i lepszego efektu przyciski sterujące umieszczon dyskretnie na panelu bocznym. Znakomite wykonanie oraz niezwykłe efekty HEOS to rezultat obsesji, badań i efekt miłości do muzyki inżynierów marki Denon. Pracują oni razem, dobierając każdy krytyczny element, który odegra ważną rolę w unikalnych, pięknych projektach. Zapoznaj się z wszystkimi możliwościami tego odtwarzacza i ciesz się prostą obsługą i niesamowitą jakością dźwięku.

Funkcje i budowa przedwznacniacza Denon HEOSLINKHS2SRE2

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
HEOSLINKHS2SRE2
Kod x-kom
395981

Opinie

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x‑komu.