(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie
Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Podzespoły komputerowe
Gaming i streaming
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Corsair K68 (Cherry MX Red, Red LED) - 407721 - zdjęcie
Corsair K68 (Cherry MX Red, Red LED) - 407721 - zdjęcie 1
Corsair K68 (Cherry MX Red, Red LED) - 407721 - zdjęcie 2Corsair K68 (Cherry MX Red, Red LED) - 407721 - zdjęcie 2
Corsair K68 (Cherry MX Red, Red LED) - 407721 - zdjęcie 1
Corsair K68 (Cherry MX Red, Red LED) - 407721 - zdjęcie 2

Corsair K68 (Cherry MX Red, Red LED)

od: Corsair|kod producenta: CH-9102020-EU|kod x-kom: 407721
  • Przeznaczenie:Gaming
  • Przełączniki:Mechaniczne - Cherry MX Red
  • Łączność:Przewodowa
  • Podświetlenie:Czerwone

Specyfikacja

Opinie

4,0/5
(2 opinie)
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

Opinie użytkowników (2)

Michał
Michał
Potwierdzony zakup
6 lat temu

zacznę od tragicznego krótkiego shift po lewej stronie gdzie zamiast zrobić normalny długi to wcisneli tam totalnie bezużyteczną kreskę (w cs np tragicznie przez to sie gra) poza tym dosyć małe klawisze blisko siebie i malutka wąska spacja.
i tandetna podkładka pod nadgarstki z plastiku i śliskiej gumy i za taką cene również brak kabla w oplocie ale dosyć solidna guma.
poza tym wszystko ok cherry red bardzo czułe , przyjemne "pogumowane" klawisze(plastik)
... Rozwiń dalej

Eryk
Eryk
6 lat temu

Klawiatura jest bardzo dobra, wygodnie się na niej pisze, co było miłym zaskoczeniem. Jest dość ciężka, ale to przez solidne wzmocnienie, posiada podkładkę pod nadgarstek, super rozwiązanie, ale może być zbędne jeśli ktoś ma dość duże dłonie, wtedy na nic się nie zda.

Co do samych klawiszy, bardzo łatwo się je zdejmuje, więc gdyby ktoś chciał sobie ją wyczyścić po jakimś czasie, to nie będzie najmniejszego problemu, klawisze Cherry Mx Red robią dobrą robotę. Podświetlenie bajeczne, polecam ;)
... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.